Özge Özpirinçci’den “Tarkan”lı İlk Açıklama Geldi: Güzel Oyuncu Hamilelik İddialarına Yanıt Vermekten Geri Durmadı!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Özge Özpirinçci’den “Tarkan”lı İlk Açıklama Geldi: Güzel Oyuncu Hamilelik İddialarına Yanıt Vermekten Geri Durmadı!

Bugüne güzel oyuncu Özge Özpirinçci’nin hamilelik iddiasıyla başladık! Kısa sürede tüm magazin sayfalarında yayılan bu iddianın ardından gözler Özge Özpirinçci’ye çevrilmişti. Bugünlerde yeni dizisi için set heyecanı yaşayan güzel oyuncu Instagram hesabından; ünlü şarkıcı Tarkan’ın viral olan o gönderisini paylaştı ve hamilelik haberlerine yanıt verdi!

Ortalık Bu İddiayla Sallandı!

Bugüne kadar birçok dizi ve film projesinde seyrettiğimiz Özge Özpirinçci, eski sevgilisi Engin Altan Düzyatan’dan ayrıldıktan sonra bir süre bocalamıştı. Ancak bir dizi setinde 6 yıldır birlikte olduğu Burak Yamantürk ile tanışan Özge Özpirinçci’nin hayatı o günden sonra çok değişti. Genellikle magazin sansasyonlarından uzak bir hayat süren güzel oyuncu sadece dizi ve film projeleriyle adını duyurmayı tercih ediyor.

blank

Bir de yakın arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaşımlarında sık sık görüyoruz kendisini. İlk olarak “Melekler Korusun” dizisiyle hayatımıza giren Özge Özpirinçci o diziden sonra; Kavak Yelleri, Al Yazmalım, Aşk Yeniden, Fi, Kadın gibi birçok farklı projeyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Uzun zamandır magazin haberlerine konu olmayan güzel oyuncu; bugün bambaşka bir iddia gündeme oturdu!

blank

Özge Özpirinçci Hamilelik İddialarını Doğruladı!

Hürriyet’ten Salih Bademci’nin iddiasına göre Özge Özpirinçci, 9 haftalık hamileymiş! “İlk ve Son” isimli bir dizinin çekimleri esnasında hamile olduğunu öğrenen Özge Özpirinçci’nin set arkadaşları da; güzel oyuncunun göbeği belirgenleşmeden önce çekimleri tamamlamak için arı gibi çalışmaya başladı. Söylenenlere göre yakın plan çekilen sahnelerin çekimleri de yeniden planlanacak.

blank

Ancak ortaya atılan tek iddia bu değil. 6 yıldır Burak Yamantürk ile birlikte olan Özge Özpirinçci, hamile olduğunu öğrendikten sonra sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanıyormuş! Bu iddiaların ardından gözler güzel oyuncuya çevrildi. Tarkan’ın bir dönem viral olan videosunu paylaşan güzel oyuncu hamile olduğunu şu sözlerle doğruladı; “9 değil, 13 hafta. ‘İlk ve Son’ film değil, dizi. Mutluluğumuzu ve heyecanımızı paylaşayan herkese teşekkürler!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz