Doğuma Sadece 3 Gün Var! Alişan Eşi Buse Varol’a Programında Baby Shower Sürprizi Yaptı

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Doğuma Sadece 3 Gün Var! Alişan Eşi Buse Varol’a Programında Baby Shower Sürprizi Yaptı

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol’un ikinci çocuklarının doğumuna sadece 3 gün kaldı! Alişan, programını bugün eşiyle beraber sundu ve ona unutulmaz bir sürpriz yaptı.

Alişan Buse Varol

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, ikinci çocukları Eliz’e kavuşmak için gün sayıyor. Bir sürpriz olmazsa kızları Eliz bu cumartesi dünyaya gelecek. Dolayısıyla bu neşeli ailenin evinde heyecan dorukta!

Demet Akalın Alişan

Alişan bir yandan da Star TV’nin sevilen gündüz kuşağı programı “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”ı sunmaya devam ediyor. Ama bugün izleyicileri bir sürpriz bekliyordu. Bugünkü bölümde Alişan’a Demet Akalın değil eşi Buse Varol eşlik etti. Sürprizler bununla da sınırlı kalmadı!

Bugün Beraber Sundular

Alişan, Demet Akalın’ın önemli bir işi nedeniyle Ankara’ya gittiğini ve yarın tekrar yayında olacağını söyledi. Demet Akalın’ın kısa süreli yokluğunda programı sunması için de eşini davet etti.

Ama Buse Varol’u çağırmasının asıl sebebi sonradan anlaşıldı!

Sürpriz Baby Shower

Alişan ve Buse Varol’un eğlenmeyi, özel günleri kutlamayı ve dostlarıyla bir arada olmayı ne kadar çok sevdiğini sosyal medyada görüyoruz. Mesela kızları Eliz’e de görkemli bir cinsiyet partisi düzenlemişlerdi. Ama pandemi nedeniyle baby shower düzenleyemediler. Meğer Alişan’ın derdi eşine sürpriz bir baby shower organize etmekmiş!

Alişan, bu parti için Buse Varol’un en yakın arkadaşlarından Müge Boz’u da konuk etti. Ünlü şarkıcının eşine yaptığı bu jeste herkes hayran kaldı. Umarız, önümüzdeki cumartesi günü sağlıklı bir şekilde kızları Eliz’e kavuşurlar!

“Demet Akalın olmasa da olur”

Buse Varol

Buse Varol ise canlı yayını şaşırtıcı derecede iyi idare etti. Alişan’ın bir bildiği varmış! Şen şakrak halleriyle takdir toplayan Buse Varol, şarkılar söyleyerek eşine eşlik etti.

Buse Varol’un bu haline sosyal medyada da yorum yağdı. Genellikle “Demet Akalın olmasa da olur“, “Doğumdan sonra Buse-Alişan sunmaya devam etsin“, “Bugün Müge Anlı’dan vazgeçip sizi izledim” şeklinde yapılan yorumlar “eyvah eyvah” dedirtti. Aman diyelim, Demet Akalın döndüğünde bu yorumların hesabını sorabilir!

Şaka bir yana, Buse Varol’a sağlıklı bir doğum, Demet Akalın’a da nice başarılı programlar diliyoruz.

Benzer Haberler

Aysun 3 Şubat 2021

Star TV gerçekten izlenmeye değmeyen bir kanalsin. Bize ne alisanin doğacak bebeginden. Toplum açlık işsizlik borç bunlarla uğraşıyor.

Yorum Yaz