Sedef Avcı Exxen Dizisi Hükümsüz’de Yakılan Bir Kadını Oynadı: “Hepiniz için savaşacağız!”

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Sedef Avcı Exxen Dizisi Hükümsüz’de Yakılan Bir Kadını Oynadı: “Hepiniz için savaşacağız!”

Setlerden uzun zamandır uzak kalan Sedef Avcı, Exxen’de yayınlanan “Hükümsüz” dizisine konuk oldu. Oyuncunun yanık makyajı saatler sürdü.

Sedef Avcı

Ünlü oyuncu Sedef Avcı, oyunculuk kariyerine pandeminin de etkisiyle uzun sayılabilecek bir ara verdi. Ünlü oyuncuyu “Payitaht Abdülhamid” dizisinde Zeynep karakteriyle izlediğimizde yıl 2019’du. O günden beri de Sedef Avcı’yı ekranlarda değil sosyal medyada izler olduk.

Sedef Avcı Kıvanç Kasabalı

Ünlü oyuncu, pandemi döneminde 15 yıldır mutlu bir evlilik yaşadığı Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can’a vakit ayırmayı seçti. Onun bu inadını kıran proje ise Exxen’de yayınlanan “Hükümsüz” dizisi oldu!

“Kadın cinayetlerini Durduracağız”

Burçin Terzioğlu

Exxen’de yayınlanan “Hükümsüz” dizisi daha başlamadan büyük bir heyecan yaratmıştı. Çünkü setlerden yıllarca uzak kalan star oyuncu Özgü Namal başrolde olacaktı! Ancak Özgü Namal’ın eşinin ani vefatının ardından proje bir süre ertelendi. Sonra da bir başka star oyuncu Burçin Terzioğlu ile anlaşıldı.

Hükümsüz

“Hükümsüz”, içerikleri genel olarak beğenilmeyen Exxen’in parlayan yıldızı oldu. Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy ve İsmail Hacıoğlu gibi önemli isimlerin oynadığı dizinin asıl öne çıktığı alan senaryo oldu. Dizi, kadın cinayetlerinin bitmek bilmediği Türkiye’nin bir panoramasını sunuyor. Kadına şiddeti merkeze alan dizi, “Engellenebilir her ölüm cinayettir” sloganıyla yola çıkıyor.

Yanık Makyajı Saatler Sürdü

blank

Bu bölümün konusu yine çok can yakıcı. Canlı canlı yakılmak istenen Meryem’i kurtarma çabasının işleneceği bölümün konuk oyuncusu ise Sedef Avcı. Bu hikayenin hakkını verebilmek için Sedef Avcı ve set ekibi büyük emek verdi. Ünlü oyuncunun yanık makyajının tamamlanması tam 6 saat sürdü!

“Canım Meryem’e…”

Sedef Avcı

Sedef Avcı, setlere böyle anlamlı bir karakterle geri döndüğünü Instagram’dan duyurdu. Sedef Avcı, bu hikayeye katılmaktan gurur duyduğunu belirtti ve menajerinden yönetmenine kadar herkese teşekkür etti. Yazdığı diğer sözler ise bir manifesto niteliğindeydi.

Sedef Avcı, “Canım Meryem’e” diyerek başladığı şu sözlerle okuyanları çok duygulandırdı: “Canım Emine, Özgecan, Şule, Ceren, Tuğba, Gizem, Emel, Elif, Münevver ve daha niceleri… Hak yerini bulana kadar hepiniz için savaşacağız… Adalet er ya da geç tecelli eder. Engellenebilir her ölüm cinayettir!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz