Cem Yılmaz’la “Küs” Olmadıklarını Açıklayan Serenay Sarıkaya’dan Siyahlar İçinde Yeni Fotoğraf Geldi!

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Cem Yılmaz’la “Küs” Olmadıklarını Açıklayan Serenay Sarıkaya’dan Siyahlar İçinde Yeni Fotoğraf Geldi!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya son günlerde Instagram hesabını aktif olarak kullanmaya başladı. Özellikle Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra neredeyse her gün takipçileriyle fotoğraflar paylaşan Serenay Sarıkaya’yı bugün siyahlar içinde gördük! Serenay Sarıkaya’ya siyah gerçekten de yakışıyor.

Serenay Sarıkaya

Tabii Serenay Sarıkaya sadece Instagram paylaşımları ya da kıyafetleriyle gündeme gelmiyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la adı anılmaya başladığından beri, oyunculuğu ya da paylaşımlarından ziyade ilişkisiyle sık sık gündemi meşgul ediyor. Birlikteliklerini ilk duyurduklarında magazin ordusuyla karşılaşan çiftimiz, ayrıldıklarında da aynı magazin ordusuyla savaş vermek zorunda kaldı.

Serenay Sarıkaya

Hatta ilişkileri biteli aylar oldu ancak Serenay Sarıkaya ya da Cem Yılmaz’ın en ufak hareketi “barışma sinyali” olarak algılanıyor. Örneğin, Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz’la ilgili bir Instagram gönderisini beğenmesi “Barışıyorlar mı?” sorusunun sorulmasına sebebiyet verdi.

Bir “Like” Etti, Bin Ah İşitti!

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından, Cem Yılmaz’ın paylaştığı gönderiyi beğenince ortalık karıştı! Magazincilerin gözünden kaçmayan bu detay sayesinde “Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya barıştı!” haberleri ortaya atılmaya başlandı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz

Bu olayın ardından kameralara yakalanan Cem Yılmaz’dan “Küs değildik ki barışalım” açıklaması kafaları karıştırdı. Bugün ise kameralardan kaçamayan kişi Serenay Sarıkaya oldu. Barışma iddilarını yalanlayan güzel oyuncu “Yok barışmadık, kendisi söyledi zaten. Çok normal artık. Büyütmeyelim böyle şeyleri… Bir like’tan buraya gelmesin mevzu. Yetişkin insanlarız. Görüşmüyoruz ama küs değiliz, neden küselim.” açıklamasını yaptı.

Serenay Sarıkaya

Bu açıklamanın ardından ise Instagram hesabından baştan aşağı siyah bir kombinle takipçilerini selamladı!

Siyahların Kadını: Serenay Sarıkaya!

Son dönemde Instagram’a attığı fotoğraflar ve giydikleriyle adından söz ettiren Serenay Sarıkaya’dan yeni poz geldi.

Serenay Sarıkaya

Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra yalnız kalmayı tercih eden Serenay Sarıkaya, bugün yeni Instagram storysiyle göz kamaştırdı! Paylaştığı storysinin üzerine İngilizce “Ciddi görüşme modu açık” yazan Serenay Sarıkaya gerçekten de çok şık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz