Düğün Pastası Hazır! Danla Bilic Adı Aşk Dedikodularına Karıştığı Masterchef Emir Elidemir’i YouTube Kanalında Ağırladı

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Düğün Pastası Hazır! Danla Bilic Adı Aşk Dedikodularına Karıştığı Masterchef Emir Elidemir’i YouTube Kanalında Ağırladı

Danla Bilic ve Masterchef Emir Elidemir birlikte mutfağa girdi. İkili birlikte düğün pastası yaptı!

Danla Bilic Yaptığı Paylaşımla Aşk İddialarını Alevlendirdi

YouTube ve Instagram fenomeni Danla Bilic ve Masterchef yarışması ile adını büyük kitlelere duyuran Emir Elidemir arasında çıkan aşk dedikoduları magazin gündemini uzunca bir süre meşgul etmişti. Bu iddiaların fitilini ateşleyense Danla Bilic olmuştu. Ünlü YouTuber önce Emir Elidemir’in hikayesini kendi hikayesine eklemiş, ardından da “Şampiyon Emir hadi uzayın.” tweeti ile iddiaları güçlendirmişti.

Hiçbir Açıklama Gelmedi

blank

Uzun bir süre boyunca fenomen isimlerin sessizliğini koruması aşk dedikodularının uzayıp gitmesine neden oldu. İki taraftan da olayla ilgili net bir açıklama gelmedi. E hal böyle olunca da iddialar büyüdü. İkilinin birbirlerine bakmaları bile hayranları tarafından “Aşık aşık bakıyorlar.” algısını yarattı.

Masterchef Emir’in Paylaşımı Yanlış Anlaşıldı

blank

Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde Emir Elidemir’i YouTube kanalına konuk etti. Hem sohbet eden hem de tatlı yapan ikili, “Niye sizi sürekli yakıştırıyorlar?” sorusuna esprili bir şekilde yanıt verdi. Emir Elidemir’in, Instagram’da bir takipçisinin “Mehmet Şef ile en sevdiğiniz fotoğrafınız hangisi?” sorusu üzerine Mehmet Şef ve Danla Bilic’in yer aldığı bir fotoğrafı paylaşması dedikodu malzemesi olarak kullanılmıştı. Bu olaya gönderme yapan Danla Bilic, “Eğer öyle fotoğraf koyarsan, böyle dedikodular da çıkar.” diyerek Elidemir’e çıkıştı.

“Emir Biz Şimdi Ne Yapıyoruz?”

blank

Danla Bilic’in “Biz şimdi ne yapıyoruz?” sorusuna Emir Elidemir’in “Düğün pastası.” yanıtını vermesi ise ikili arasında gülüşmelere neden oldu. Bilic’in, “Emir çevresindeki insanlara ne anlatıyorsa artık dedikodular çıkıyor.” demesi de ikilinin çıkan iddiaları ciddiye almadıklarını gösterdi.

Danla’nın İlki Emir Değil

Danla Bilic’in adı ilk defa Masterchef Emir ile anılmadı. Bilic’in adı daha önce de yakın arkadaşı Cemal Can ve Survivor’ın sunucusu Murat Ceylan’la birlikte de anılmıştı. Ancak, yapılan tüm bu iddialar asılsız kalmıştı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz