Dedikodu Kazanından Son Gelişmeler: Şeyma Subaşı’nın Estetikleri, Esra Erol’da Uçan Terlik, Sedef Avcı…

Aleyna

Haberler

2 Şubat 2021

Dedikodu Kazanından Son Gelişmeler: Şeyma Subaşı’nın Estetikleri, Esra Erol’da Uçan Terlik, Sedef Avcı…

Ünlüler camiasında yine sular durulmuyor. Ödül alanlar, yeni başlayan projeler, doğuma günler kala canlı yayınlar… Dolu dolu bir magazin turu bizleri bekliyor. İşte 2 Şubat Salı gününün en ilgi çeken magazin olayları!

1. Buse Varol, Doğuma 4 Gün Kala Alişan’ın Canlı Yayınında Baby Shower Partisi Düzenledi!

Buse Varol ve Alişan

Alişan ve Buse Varol çiftini bugünlerde tatlı bir heyecan sardı. İkinci kez anne baba olmak için gün sayan Alişan ve Buse Varol, bugün sabah programını beraber sundu. Demet Akalın yerine Alişan’la programda sunuculuk yapan Buse Varol’a “Baby Shower” sürprizi de yapıldı. Detaylar için:

2. Exxen’in “Hükümsüz” Dizisinde Sedef Avcı’nın “Yanık” Makyajı 6 Saat Sürdü!

Sedef Avcı

Dijital platform Exxen’in “Kadına şiddet” teması işlenen “Hükümsüz” dizisinde yüzü yanan bir kadını canlandıran Sedef Avcı’nın makyajı tam 6 saat sürdü. Sedef Avcı oyunculuğuyla herkesi kendine hayran bırakırken, canlandırdığı “Meryem” karakteri yürekleri dağladı. Detaylar için:

3. Demet Akalın Ödül Almak İçin Ankaraya Gitti!

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bugün soluğu Ankara’da aldı. Normalde haftaiçi Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la sabah programı sunan Demet Akalın, bugün programını biraz değiştirdi. Trafik Medya Ödüllerinden ödül almaya layık görülen Demet Akalın, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almak için Ankara’ya gitti. Dönüş yolunda ödülüyle story atmayı ihmal etmedi.

4. Deniz Akkaya’dan “Evlenmek İstiyorum” Diyen Coşkun Sabah’a Şok Yanıt!

Coşkun Sabah ve Deniz Akkaya

Sevilen şarkıcı Coşkun Sabah’ın evlilik açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. “Bekarlık bana göre değilmiş, evlenmek istiyorum. Evde hanımın ‘Yemek hazır’ diye seslenmesini özledim” diyen Coşkun Sabah’a, Deniz Akkaya’dan jet yanıt geldi: “Vallahi bizim de beylerden beklentilerimiz var. Öncelikle saçı mavi siyaha boyamasınlar. Göbeği de seksi bir şey sanmasınlar.”

5. Esra Erol’un Programında “Uçan Terlik” Skandalı!

Esra Erol'da programı

Esra Erol’da programını gündüz kuşağının en çok seyredilen yapımlarından biri. Pek çok vakayı gün yüzüne çıkartan Esra Erol ve ekibinin başı bu hafta oldukça dertli. Salih isimli bir adam, evli ve 3 çocuğu olmasına rağmen, 19 yaşındaki Nilüfer’i karısı ve çocuklarının evine getirerek beraber yaşamaya başlıyorlar. Nilüfer’in annesi Hayriye Teyzenin Esra Erol’a başvurmasıyla bu ilişki yumağı ayyuka çıkıyor. Dün canlı yayının son dakikalarında ise, Nilüfer’in annesi Hayriye Teyze ayağındaki mavi terliği alıp Salih’e fırlatıyor. Detaylar için:

6. Şeyma Subaşı’nın Yeni Fotoğrafları Sosyal Medyayı İkiye Böldü: Filtre mi? Estetik mi?

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı birkaç gündür Instagram hesabında yüzünü takipçilerinden gizliyordu. Bu hareketi “Estetik mi yaptırdı?” sorusunun sorulmasına neden oldu. Bugün ise sonunda Şeyma Subaşı’nın yüzünü gördük ancak filtreli fotoğraflar paylaşan Şeyma’nın estetik yaptırıp yaptırmadığı tartışma konusu oldu. Önceki fotoğraflarına kıyasla, burnunun daha kalkık olduğu görülen Şeyma’nın estetik yaptırıp yaptırmadığı ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

7. Serenay Sarıkaya’dan Cem Yılmaz Açıklaması Geldi!

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerini bitiren Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz hakkında “Barıştılar!” iddiası ortaya atıldı. Bu iddianın sebebiyse Serenay Sarıkaya’nın, Cem Yılmaz’ın Instagram gönderisini beğenmesiydi. Bugün kameralara yakalanan Serenay Sarıyaka: “Barışmadık, küs değiliz ama görüşmüyoruz. Yetişkin insanlarız, like konusu buraya gelmesin lütfen” açıklamasını yaparak barışma haberlerini yalanladı.

8. Özcan Deniz ve Feyza Aktan Arasında “Velayet Savaşı” Yaşanıyor!

Ünlü oyuncu Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasındaki oğulları Kuzey için velayet davası sürüyor! Şu an Kuzey’in velayeti Feyza Aktan’da, ancak Özcan Deniz oğlunun velayetini almak istiyor. Bugün görülen dava sonrasında ise muhabirlerin sorularını yanıtlandıran Feyza Aktan, süreç ya da duruşma hakkında açıklama yapmaktan kaçınarak; sadece velayet davası olduğunu ve Özcan Deniz’in velayeti kendisinden almak istediğini söyledi ve mahkemeden ayrıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz