Doruk Ölümü Göze Aldı! Ali’nin Önünde Büyük Bir Yol Ayrımı Var: Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

4 Mayıs 2021

Doruk Ölümü Göze Aldı! Ali’nin Önünde Büyük Bir Yol Ayrımı Var: Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’da heyecan doruğa tırmanıyor. Her bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi, bu hafta 61. bölümü ile ekranlara geliyor.

Kore yapımı Good Doctor dizisinden uyarlanan Mucize Doktor, otizmli savant sendromundan muzdarip bir çocuğun dotor olma hikayesini konu alıyor. Sendromu sebebiyle ailesinin dışladığı Ali’yi, doktoru Adil Hoca büyütüyor. Olağan üstü çabalar harcayarak tıp fakültesinden dereceyle mezun olan Ali, doktorluk kariyerine başlamak için Adil Hoca’nın başhekim olduğu hastaneye başvuruyor. Başlangıçta doktor olamayacağı düşünülen Ali, kısa sürede üstün yeteneklerini göstererek, birlikte çalıştığı tüm doktorları hayretler içerisinde bırakıyor. İyi bir doktor olma yolunda ilerleyen Ali, ilk aşkını da hastanede buluyor.

60. Bölümde Neler Oldu?

blank

Yeni şef Muhsin, Nazlı’yı acile gönderip Ali’yi de baş asistan yaparak iki sevgiliyi ayırdı. Şefin bu hamlesi, evlilik kararı alan çifti oldukça zorladı. Nazlıya evlenme teklif eden Ali, bu teklifi bir yüzükle taçlandırmak istedi ve nasıl bir yüzük alacağına kafa yormaya başladı. Ali bir yandan bu durumla başetmeye çalışırken, bir yandan da Muhsin’in babasının ameliyatını da kendisinin yapacağını öğrendi. Üstelik bu ameliyat diğerlerinden farklıydı. Çünkü uzmanlık kurulunun önünde gerçekleşecek ve başarılı olursa Ali’ye uzmanlık kazandıracaktı. Ameliyatı başarıyla tamamlayan ali Uzman doktor olmayı başardı.

61. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Doruk ölümü göze alarak kafasındaki kurşunun çıkarılmasını istiyor. Ali’yi ise önemli bir karar bekliyor. Uzmanlığını hakeden Ali, iki arada bir derede kalıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz