Dost musun Düşman mısın Arto: Demet Akalın – Seda Sayan Kavgasında Arto Demet’i İfşa Etti Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Dost musun Düşman mısın Arto: Demet Akalın – Seda Sayan Kavgasında Arto Demet’i İfşa Etti Ortalık Karıştı!

Konser için Amerika’ya giden Demet Akalın, sahne aldığı yerde Seda Sayan’la yaşadığı kavgayı seyircilerine anlatırken; ortamın mikseri Arto ise kamerayı eline aldı ve Demet Akalın’ın söylediklerini çekmeye başladı! Hatta bununla da yetinmedi ve çektiği videoyu Instagram hesabında paylaştı… Ah Arto, yeni bir kavga çıkaracaksın! Çok fenasın çok.

Bildiğiniz gibi Demet Akalın ve Seda Sayan geçtiğimiz haftadan beri büyük bir kavga içinde! Aslında kavga demek çok da doğru olmaz. Birbirlerine kırgınlar desek daha doğru olacak. Bu kırgınlığın fitilini ateşleyen ise Seda Sayan! Star TV’de Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programı final vererek ekranlara veda etti.

blank

Demet Akalın – Seda Sayan Kavgası!

10 aydır iyisiyle kötüsüyle çalıştıkları kişilerle ve ekiple veda ederken gözyaşlarına hakim olamayan Demet Akalın; televizyon programı yapmaktan memnun olmasa da duygusal anlar yaşamaktan da geri durmadı. Stüdyoya son kez çıkarken ekip arkadaşlarından ayrıldığı için ağlayan güzel şarkıcı hepimizi hem üzdü hem de şaşırttı. Ancak program daha bitmeden Seda Sayan’dan gelen bir mesaj hem Alişan’ı hem de Demet Akalın’ı oldukça sinirlendirdi.

blank

Birkaç ay önce programlarında ağırladıkları Seda Sayan artık sabah programı yapmak istemediğini söylemişti. Hatta Demet Akalın ve Alişan’a dönerek; “oturduğunuz yerde sağlam durun, alırım valla elinizden!” dediğinde herkes bunu “şaka” olduğunu düşündü. Ancak gerçek bundan çok farklıydı! Ortigillerin kalkan programı yerine yeni sezonda Star TV’yle el sıkışan Seda Sayan; programın final bölümünü bitirmeden Demet Akalın’a mesaj atarak “Ben başlıyorum!” demiş.

blank

Arto Yine Ortalığı Karıştırdı!

Bu söz üzerine sinirlenen Demet Akalın ise anında Seda Sayan’a Instagram’dan blocku yapıştırmış. Sosyal medyada birbirlerinin arkasından göndermeler yapan ikiliden sonra birçok ünlü simadan da açıklamalar geldi. Herkes tarafını belli etti! Sular duruldu diyorduk ki; Söylemezsem Olmaz’ın yorumcularından Arto yine ortalığı karıştırdı! Seren Serengil’in kankası olduğunu her ortamda kanıtlayan Arto; kaosun kokusunu aldığı an kan kokusu alan köpekbalığına dönüşüyor.

NYC’de Demet Akalın’la karşılaşan Arto, güzel şarkıcının sahne aldığı kafeye giderek arkadaşına desteğini gösterdi. Ancak Demet Akalın, Seda Sayan’la yaşadığı olayı seyircilerine anlatırken bu fırsatı kaçırmayan Arto hemen telefonuna sarıldı ve Demet’in anlattıklarını çekmeye başladı. Demet Akalın’ın Seda Sayan’dan “gacı” diye bahsetmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bakalım Demet Akalın’ın Amerika’da da sürdürdüğü bu kavganın sonunda neler yaşanacak? Seda Sayan ve Safiye Soyman da Miami’de tatil yapmaya devam ediyor…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz