İlk Açıklama Geldi: Acun Ilıcalı’ya “Kanalında Olmaktan Utanıyorum” Diyen Erkan Petekkaya’dan Yeni Paylaşım!

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

İlk Açıklama Geldi: Acun Ilıcalı’ya “Kanalında Olmaktan Utanıyorum” Diyen Erkan Petekkaya’dan Yeni Paylaşım!

TV8’in Kırmızı Oda dizisinde yer alan Erkan Petekkaya, dün gece NR1 Müzik Ödülleri’nde ödüllerinde “En İyi Çıkış” ödülünü alan Kerimcan Durmaz’a Instagram üzerinden fena yüklendi! Hatta Kerimcan Durmaz’dan hıncını alamayan Erkan Petekkaya; NR1 Müzik Ödülleri’nin yayınlandığı TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’ya da ağıza alınmayacak sözler söylemekten geri durmadı. Birkaç tane paylaşım yaptıktan sonra açıklamalarını silen ünlü oyuncu; az önce attığı storyle “üslubu” yüzünden herkesten özür diledi.

Kerimcan Durmaz Ödül Aldı!

Binnur Kaya’nın başrolde olduğu Kırmızı Oda dizisi yayınlandığı günde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından esinlenen dizide birkaç bölümde bir farklı vakalara ışık tutuyor ve birbirinden ünlü oyuncuların yeteneklerine şahitlik ediyoruz. Bu konuk oyunculardan biri de Erkan Petekkaya! Ünlü oyuncu Kırmızı Oda’ya birkaç bölümlüğüne dahil olmuştu ancak o kadar iyi bir performans sergiledi ki; ne seyirciler ne de yapım ekibi Erkan Petekkaya’nın diziden ayrılmasına razı olmadı!

blank

Son zamanlarda oyunculuk yeteneğiyle sosyal medyada büyük alkış toplayan Erkan Petekkaya, dün gece alkolün dozunu biraz fazla kaçırmış sanırım! TV8 ekranlarında yayınlanan NR1 Müzik Ödülleri’nde, ödüller sahiplerini buldu. “En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı” ödülünü ise Kerimcan Durmaz “Peşimde” şarkısıyla aldı. Güzel bir dans şovuyla herkesi etkileyen Kerimcan Durmaz ödülünü yakın arkadaşı İrem Derici’nin elinden aldı.

blank

Erkan Petekkaya Önce Verdi Veriştirdi Sonra Özür Diledi!

Ancak ekran başında bu anları izleyen Erkan Petekkaya, geçtiğimiz yıllarda Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaletinde çektiği uygunsuz bir videoyu Instagram’da paylaşmasına hala sinirli olacak ki; Kerimcan’ın ödül almasını hazmedemedi. Hatta Erkan Petekkaya’nın siniri Kerimcan’ı da aştı ve Acun Ilıcalı’ya geldi; “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz kötü kişilerdiniz. Ayrıca, herkesin tercihi kendine. Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh…

blank

Paylaşım bununla sınırlı değildi; “Silinmez. Hiç kimse cinsel organını THY (Türk Hava Yolları) masasına koyamaz. Yok öyle bir şey yok. Herkesin hayatı, kendine saygımız var. Ama örnek olunamaz. Mümkün değil. Değil.” Bu açıklamalarından sonra gönderileri kaldıran Erkan Petekkaya, Instagram storylerinde özür diledi. Ancak söylediklerinden dolayı değil, üslubundan ötürü; “Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz