Düğün Çok Yakın! Şeyma Subaşı Dubai’de Aileye Girdi: Meedo’nun Kardeşine “Görümcem” Demeye Başladı Bile!

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Düğün Çok Yakın! Şeyma Subaşı Dubai’de Aileye Girdi: Meedo’nun Kardeşine “Görümcem” Demeye Başladı Bile!

Şeyma Subaşı ve eniştemiz Meedo’nun ilişkisi henüz birkaç aydır devam etmesine rağmen; tanıştıkları günden beri sürekli yanyana olan çiftimiz evlilik yolunda adım adım ilerliyor. Şeyma şimdiden Meedo’nun kız kardeşine “görümcem” demeye başladı bile!

Şeyma Subaşı ve Meedo

İlişkileri Hızla İlerliyor!

Meedo ve Şeyma ikilisi hayatlarını uçlarda yaşamayı oldukça seviyor! Tanıştıktan sonra hızlıca birlikte yaşamaya başlayan çiftimiz birkaç ay Miami’de yaşadıktan sonra ilişkilerine seviye atlatmaya karar vermiş olacaklar ki Meedo; önce İstanbul’a gelip Şeyma’nın ailesi ve arkadaşlarıyla tanıştı! Sonrasında ise sevgilisini kendi ailesiyle tanıştırmak için soluğu Dubai’de aldılar. Bizler ilk etapte Şeyma ve Meedo’nun tatili devam ediyor sanmıştık. Ancak gerçek farklıymış! Şeyma iyiden iyide Meedo’nun ailesine alıştı.

Şeyma Subaşı

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı uğruna yolcu uçağı kapatan eniştemiz Meedo’nun haberi olmasa da Türkiye’de Instagram’dan Twitter’a hatta Ekşi Sözlük’e kadar sosyal medya kullanıcılarının büyük bir kısmı Şeyma Subaşı ve Meedo’yu bir güzel linçledi. Hatta pek çok kullanıcı tarafından “görgüsüz” ilan edildiler. Ancak ilerleyen günlerde Meedo eniştemizin “Dünyanın En Zengin Araplar” listesinde 18. sırada olduğunu ve yıllık kazancının tam 1,5 milyar dolar olduğunu öğrendiğimizde; Meedo için bunun “normal” bir hareket olduğunu anlamıştık! Zenginin malı yine züğürdün çenesini yordu!

Şeyma Subaşı

Evlilik Yakın!

Sosyal medyadan gelen eleştilere aldırmadan gönlünce sevgilisiyle güzel hayatın tadını çıkartan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz haftalarda İstanbul’a geldiğinde Buket Aydın’ın programına katılarak hayatını ve ilişkisini anlatmıştı. Yeni sevgilisi Meedo için “evlilik planları yapıyoruz” açıklamasını yapan Şeyma Subaşı’nın bu söylediğine pek çok sosyal medya takipçisi inanmamış olsa da; bu sefer işler ciddi galiba!

blank

Henüz birkaç aydır birlikte olan Meedo ve Şeyma Subaşı; çoktan birbirlerinin aileleriyle tanıştı bile. Hatta Şeyma, Meedo’nun kız kardeşiyle fotoğraf paylaşarak kendisine “görümcem” diyerek hitap etmeyi de ihmal etmedi. En kısa zamanda evlilik teklifi haberi alabiliriz, demedi demeyin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz