Demet Akalın’ın Hira’yla Başı Dertte! Hira Annesini Umursamayınca Bir Anda Sesini Yükseltti: “Kız Ses Ver!”

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Demet Akalın’ın Hira’yla Başı Dertte! Hira Annesini Umursamayınca Bir Anda Sesini Yükseltti: “Kız Ses Ver!”

Demet Akalın’ın sansasyonları bitmek bilmiyor! Neredeyse her gün söylediği sözlerle birilerini hedef almadan duramayan güzel şarkıcı bugün yine kızı Hira’ya çattı. Geçtiğimiz günlerde kızıyla 7 bin TL’lik Tiktok krizi yaşayan Demet Akalın bugün Hira’nın kendisini pek sallamamaması üzerine sesini yükseltmekten geri durmadı.

Demet Akalın

Tiktok Krizi!

Ünlüler camiasında Seren Serengil’den sonra en fazla sansasyon yaratmayı başaran kişi Demet Akalın! Güzel şarkıcı her ne kadar bu sansasyonları ve linçleri “yanlışlıkla” üzerine çekmeyi başarsa da; pek çok kişi tarafından sık sık söylediği sözler yüzünden linç ediliyor. Dün dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates ve 27 yıllık eşi Melinda Gates’in ayrılmasını “Koronavirüs”e bağlayan Demet Akalın, bugün de kızı Hira’ya çattı.

Demet Akalın

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Tiktok, Tiktok fenomenleri ve Demet Akalın büyük bir kavgaya tutuşmuştu. Her fırsatta kızı Hira’nın isteklerini yerine getirmek için büyük çaba gösteren güzel şarkıcının tutumu ne kadar doğru tartışılır ancak küçük Hira’nın sosyal medya bağımlısı olduğu da bir gerçek. Sık sık Instagram hesabında kızı Hira’nın Tiktok hesabını paylaşan Demet Akalın, takipçilerinden Hira’yı takip etmelerini rica ediyordu.

Demet Akalın ve Hira

Bir Anda Sesini Yükseltti!

Ancak Hira, “uzunmakarna” kullanıcı adlı Özgür Balakar’a Tiktok’tan toplamda 7 bin TL’lik hediye yani bağış gönderince ortalık fena karıştı. Demet Akalın’ın haberi olmadan annesinin kredi kartından 7 bin lira harcama yapan Hira’nın hediye gönderdiğini öğrenen Demet Akalın’ın ilk işi Tiktok ve Tiktok fenomenlerine “Hırsız, sahtekar” gibi isimler takarak Tiktok’un kapatılmasını istemek oldu.

Büyük uğraşlar sonunda 7 bin TL’sini Tiktok’tan kurtaran güzel şarkıcı, Hira’yla bir türlü anlaşamıyor. 17 günlük tam kapanma esnasında farklı etkinliklerle zaman geçirmeye çalışan Hira bu defa da kartondan yaptığı şatosunu boyarken annesinin kadrajına takıldı! Annesinin söylediklerine cevap vermeyen Hira, Demet Akalın’ı bir hayli kızdırdı. Kızından cevap alamayan Demet Akalın şakayla karışık Hira’ya sesini yükselterek; “Kız azıcık ses versene!” demekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz