Sette Terör Estirmiş! Farah Zeynep Abdullah’tan İtiraf Geldi: “Bıçaklama isteğim sadece sana değildi”

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Sette Terör Estirmiş! Farah Zeynep Abdullah’tan İtiraf Geldi: “Bıçaklama isteğim sadece sana değildi”

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, eğlenceli ve pozitif kişiliğiyle tanınıyor. Ama onun bile öfke dolduğu anlar oluyormuş, hem de sette!

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı” ile döndü ve İnci karakteriyle yine herkesi kendine hayran bıraktı. Yeteneğini daha çok para kazanmak yerine daha kalıcı işler bırakmak için kullanan ünlü oyuncu, bu kez de sevenlerini şaşırtmadı. Eğer bir projede onun adını görüyorsak, hele ki o bir filmse, kaliteli bir şey izleyeceğimiz garanti. Bir oyuncu için bu durumdan daha güzel bir şey olamaz herhalde!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Ünlü oyuncu, rol aldığı ilk projeden beri hep belli bir kalitenin üzerinde yapımlarda karşımıza çıktı. 10 sene önce efsane dizi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”de oynadığında bile bu noktaya geleceğinin sinyallerini veriyordu! Zaten dizide oynayan neredeyse her genç isim sektöre adını kazımayı başardı. Aras Bulut İynemli, Elçin Sangu, Salih Bademci, Tolga Güleç, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yeliz Kuvancı, Ece Çeşmioğlu ve Nilperi Şahinkaya o diziyle ünlenen oyunculardan sadece birkaçı!

Farah Zeynep Abdullah

Sette bu kadar genç bir kadro olunca eğlence de tavana vuruyordu tabii ki. Hep birbirlerini ne kadar sevdiklerini ve ne kadar eğlendiklerini gösteren fotoğraflar ve röportajlar görüyorduk. Ama dizinin Murat’ı Serhat Osman Karagöz’e göre, Farah Zeynep Abdullah nemrutun tekiydi!

“Bıçaklama isteğim bir tek sana değildi”

Oyuncu Serhat Osman Karagöz de #20YearsChallenge akımına katılarak “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” setinden bir fotoğraf paylaştı. Çekim sırasında yaşadığı sorunları “Sette o dönem beni tek seven vardı, çaycı! O da hiç çay içmiyorum diye” sözleriyle anlatan oyuncu, partneri Farah Zeynep Abdullah’a da ayrıca taş attı. İlk gün kendisine bir ebeveyn gibi samimi yaklaşan Farah Zeynep Abdullah’ın sonrasında ondan nefret etmeye başladığını söyledi!

Farah Zeynep Abdullah story

Bu durumu Murat karakterini hiç sevmeyen Aylin’i canlandırdığı için Farah Zeynep Abdullah’ın yeteneğine de yorabilirsiniz. Ama o bıçaklama isteğini kabul etti bile! Üstelik, “Bıçaklama isteğim bir tek sana değildi” dedi ve yorgunluk yüzünden zorluk çektiğini söyledi. Neyse ki, işler tatlıya bağlandı!

Farah Zeynep Abdullah story

Hatta dizinin genç kadrosunun yer aldığı bir nostalji fotoğrafı bile gördük!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz