Dedikodu Kazanı: Arka Sokaklar’ın Yıldızı Kansere Yakalandı, Demet Akalın Doktorlara Çattı, Bige Önal’dan Gönderme!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

5 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Arka Sokaklar’ın Yıldızı Kansere Yakalandı, Demet Akalın Doktorlara Çattı, Bige Önal’dan Gönderme!

Dedikodu kazanını kaynatmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler camiasında neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Yıldız Tilbe’nin Pasını Sonunda Birileri Gördü!

Yıldız Tilbe

Bir yıldan uzun süredir çalışamayan müzisyenler için bir sosyal medya hareketi başlatmak isteyen Yıldız Tilbe, önce Tarkan ve Gülşen tarafından reddedildi! Yıldız Tilbe’nin şarkılarıyla ünlü olan bu iki isme sitemini dile getiren Yıldız Tilbe’nin verdiği pası sonunda Gülben Ergen ve Seda Sayan Gördü! Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın Bu Defa da Doktorlara Çattı!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın yine söylediği sözlerle gündem yaratmaya devam ediyor. Her fırsatta birilerine ya da bir grup insana laf söylemekten kendini alamayan Demet Akalın’ın hedefinde bu defa doktorlar vardı; “Doktorlarda çok negatif, daha kötü olacak, şöyle kötü olacak. O zaman otur da aşı için çalış amca!” Demet Akalın’a canlı yayın programı pek yaramadı sanki. Bu arada detaylar için:

3. 20’li Yaşlar Akımına Bige Önal’dan Farklı Yaklaşım!

blank

Geçtiğimiz haftalarda babasını kaybeden güzel oyuncu Bige Önal da Instagram’ın son günlerde popüler hale gelen 20’li yaşlar akımına dahil olmaktan geri durmadı. Ancak Bige Önal’ın akıma dahil olma şekli biraz daha farklıydı! Güzel oyuncu doları 20 yıl önceki kurla karşılaştırdı… Herkesin gözü yaşlı…

4. Şeyma Subaşı Aileye Girdi!

Şeyma Subaşı

Birkaç aydır Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo’yla birlikte güzel bir birliktelik yaşamaya devam eden Şeyma Subaşı gelin olup gidiyor! Her fırsatta Meedo’yla evlilik planları yaptığını anlatan Şeyma, bugünlerde sevgilisinin ailesiyle tanışmak için Dubai’nin yolunu tuttu. Meedo’nun ailesine kısa sürede alışan Şeyma Subaşı, bugün sevgilisinin kız kardeşiyle fotoğraf paylaşarak “görümcem” demeyi de ihmal etmedi. Bu arada detaylar için:

5. Arka Sokaklar’ın Volkan Komiser’i Kansere Yakalandı!

BKM Mutfak ve Arka Sokaklar oyuncularından Boğaç Aksoy Instagram hesabından Lenfome kanserine yakalandığını şu yüzlerle açıkladı; “Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki Lenfoma kanserine yakalandım uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza telefonlarınıza dönemezsem de affedin..” Çok geçmiş olsun.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz