Eğlenceye Behzat Ç. Ayarı! Bu Sezon Kağıt Ev’de Oynayan Erdal Beşikçioğlu #20YearsChallenge’a Rakıyla Katıldı

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Eğlenceye Behzat Ç. Ayarı! Bu Sezon Kağıt Ev’de Oynayan Erdal Beşikçioğlu #20YearsChallenge’a Rakıyla Katıldı

Birkaç gündür sosyal medyayı esir alan #20YearsChallenge akımına usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu da dahil oldu. Ama bambaşka bir şekilde!

Nilgün Belgün Nükhet Duru Fatih Terim

Birkaç gündür Twitter’da başlayan ve sonra da Instagram’a sıçrayan yeni bir fotoğraf akımıyla karşı karşıyayız, #20YearsChallenge! Herkes bulabilirse 20 yaşındaki, bulamazsa -ve yaşı hayli ileriyse- 20’li yaşlardaki bir fotoğrafını paylaşıp altına o günün hikayesini yazıyor. Pandemide evlere kapandığımız bugünlerde nostalji turu atmak hepimize çok iyi geliyor!

Sonunda, bu akım ünlüler arasında da yayılmaya başladı. İki gündür Instagram’da #20YearsChallenge bombardımanına uğruyoruz! Esra Erol’dan tutun da Uraz Kaygılaroğlu’na kadar herkes bu akıma dahil oldu. Kimi ünlünün yıllar önceki halini hatırlayıp “Nereden nereye” dedik, kimisini ilk kez gördük. Ama bu akımı bambaşka bir biçimde kullanıp farkındalık yaratmaya çalışanlar da çıktı!

Bige Önal’dan Dolar Yorumu

Bige Önal

“Sen Çal Kapımı”nın yıldızlarından ve Aras Bulut İynemli’nin sevgilisi olan Bige Önal da akıma katıldı. Ama 2001 ve 2021 arasında dolarda yaşanan kur farkını paylaşarak!

Bige Önal story

Türkiye gibi çoğu sektörü dışa bağımlı işleyen ve borç yükü olan bir ülkede dolar kuru her şeyi derinden etkiliyor. Bige Önal da yaşadığımız zorluklara bu açıdan bakarak dikkat çekmek istedi. Bazıları onu baş tacı etti, bazıları topa tuttu! Son farkındalık hamlesi ise usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu’ndan geldi!

Rakı Challenge!

Erdal Beşikçioğlu

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, her daim kalbimizde Behzat Ç. olarak kalacak! Ama yeniden çevrilen “Behzat Ç.”yi reddettiği için bambaşka karakterlerle karşımıza çıkıyor. Bu sezon da “Çocukluk” ve “Kağıt Ev” dizileriyle ekrana gelerek seyircinin takdirini topladı. Genelde sosyal medyadan uzak kalan usta oyuncu, bu akıma rakıyla katıldı!

Malum, tam kapanmadaki içki satışı yasağı ortalığı ayağa kaldırmıştı. Belli ki, Erdal Beşikçioğlu gündemden düşmeye yüz tutan içki ve hayat tarzına karışma meselelerine dikkat çekmek istemiş. Umarız, linç yemez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz