Dün 3 Milyon TL’ye Aldığı Saat İle Olay Olan Hacı Sabancı Bugün Instagram’dan Reklam Yaptı!

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Dün 3 Milyon TL’ye Aldığı Saat İle Olay Olan Hacı Sabancı Bugün Instagram’dan Reklam Yaptı!

Hacı Sabancı son günlerde gündemden düşmemeye devam ediyor! Önce Nazlı Kayı’ya ettiği evlilik teklifi, ardından 3 milyon TL’ye aldığı dünyada sadece 700 tane olan saat, şimdi de Instagram’dan yaptığı story reklamı! Gerçekten de Hacı Sabancı’ya Instagram story reklamı yaptıran hayat bize neler yapmaz ki?

10 Karatlık Nişan Yüzüğü!

Hacı Sabancı, 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Nazlı Kayı’ya evlilik teklifi etmek için gözünü kırpmadan küçük bir servet ödedi ve tam 10 karatlık bir tektaş aldı!

Nazlı Kayı ile ayrılacaklarına dair iddialar dönüyordu geçtiğimiz yaz ortalıkta ama onlar herkesi şaşırtan bir hamle yaparak, evlenmeye karar verdi! Gerçi, Instagram’da hala onların evlenmeyeceğini düşünen sosyal medya kullanıcıları var. Sabancı gibi köklü bir aileden gelince, kolay kolay kimsenin evleneceğine inanmıyor insanlar ama bu sefer iş ciddiye benziyor! 2021 yılının yaz aylarında nikah masasına oturmaya hazırlanan çift, düğün hazırlıklarına başladı.

Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın evlilik kararı almasında, Hacı Sabancı’nın annesi Arzu Sabancı’nın, torun isteği etkili olmuş. Zaten Arzu Hanım, Nazlı Kayı’yı çok seviyor duyduğumuz kadarıyla.

3 Milyon’a Saat!

Bu evlilik teklifinin ve 10 karatlık yüzüğün haberi yeni yeni soğumaya başlamıştı ki, dün ortaya atılan bir haberle, gündem yine Hacı Sabancı’ya çevrildi! Saat koleksiyonu olan Hacı Sabancı, ünlü bir markanın dünyada sadece 700 tane üretilen saatlerinden birini tam 3 milyon 145 bin TL’ye satın almış! Bu haberin ardından pek çok sosyal medya kullanıcısı, özellikle Twitter’da Hacı Sabancı’nın aldığı saatin geyiğini yapmaya başladı bile! Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Dün 3 Milyona Saat, Bugün Instagram Reklamı!

Hacı Sabancı, 3 milyon TL’ye saat aldığı iddialarını: “Haber kurgu. İtibar etmeyin lütfen” diyerek reddetti ama sosyal medyada kazan kaynamaya başladı bile, artık çok geç. Bir süre daha konuşulur bu konu. Ancak, bugün Hacı Sabancı’nın “İkbal” markasından gelen bir kutuya “kutu açılışı” videosu çekmesi ve markayı üzerine etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı!

Instagram fenomenleri gibi, marka tanıtımı yapan Hacı Sabancı, takipçilerini oldukça şaşırttı! Dün 3 milyon TL’ye saat alan Hacı Sabancı’nın bugün marka tanıtımı yapması kafaları karıştırdı. Saatin ilk taksitini çıkartmaya çalışıyor sanırım Hacı Bey.

Hacı Sabancı gibi biri bile Instagram’dan ürün ve marka tanıtımı yapıyorsa; bir daha hiç kimsenin reklam yapmasına şaşırmam!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz