Ezgi Mola 1 Yaşında Bile Gazeteye Çıkmış! İlk Yaşını Gazetelerde Kutlamış

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Ezgi Mola 1 Yaşında Bile Gazeteye Çıkmış! İlk Yaşını Gazetelerde Kutlamış

Ünlü oyuncu Ezgi Mola henüz 1 yaşındayken gazetelere çıkmış. Hem de bir müjde vermek için!

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın sosyal medyayı kullanma becerisi herkesin malumu. Bu sezon “Masumlar Apartmanı” dizisinde canlandırdığı Safiye karakteri sayesinde takipçileri gitgide artan Mola, birbirinden ilginç paylaşımlarıyla takipçilerini gülmekten kırıp geçiriyor. Ama hiçbir paylaşımı şu bebeklik fotoğrafı kadar ilginç değil!

Birinci Yaşını Gazetede Kutlamış!

Ezgi Mola ve annesi

Ezgi Mola’nın şen şakrak halleri ve eğlenceli bir insan olma özelliği genetik olsa gerek! Ünlü oyuncunun özellikle annesi en az kendisi kadar komik ve eğlenceli bir insan. Bunun en güzel kanıtını da Mola’nın yaptığı şu paylaşımda görüyoruz.

Ezgi Mola’nın annesi, bebeği 1 yaşına girince gazetelere doğum günü ilanı vererek tüm ülkeye bunu duyurma kararı almış! Böylece gelecekte Türkiye’nin en popüler oyuncularından biri olan kızının ilk gazete haberii de kendisi yazmış oldu! “Ben Ezgi Mola. 1 yaşıma bastığımı tüm sevenlerime müjdelerim” diyen küçük bebeğin o zaman da seveni çok muydu, bilmiyoruz. Ama şu an Instagram’da 5.4 milyon takipçisi ve reyting rekorları kıran bir dizisi var!

Ezgi Mola da seneler sonra, “Bu benim ilk gazete haberim . Sene 84 ? Arkadaşlar ben baya Çaki’yle Sezercik filminde “vuyucam kıybacı” diyen çocuğun karışımıymışım” diyerek her zamanki eğlenceli tavrıyla bu vukuatı duyurdu. Doğum günlerinde gazete ilanı vermek o dönemde yaygın bir olay mıydı, bilmiyoruz.

Ezgi Mola

Ama ünlü oyuncunun annesi internet çağında yaşayan genç bir kadın olsaydı herhalde Ezgi Mola hepimizin gözünün önünde büyüyen Instagram çocuklarından biri olurdu! Şimdi ise gazetelere kendi başarılarıyla adını yazdıran güçlü ve yetenekli bir kadına dönüştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz