Müge Anlı Magazinci Olarak Televizyonlarda Boy Gösterirken Levent Kırca İle Birbirine Girmiş!

Aleyna

Haberler

17 Aralık 2020

Müge Anlı Magazinci Olarak Televizyonlarda Boy Gösterirken Levent Kırca İle Birbirine Girmiş!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, magazinci olduğu günlerde bir programda Levent Kırca ile tartışmış. Kırca da stüdyoyu terk etmiş!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı, “adaletin kılıcı” olmadan ve polisiye vakalara sarmadan önce magazin muhabiriydi. Televizyonda uzun süre Şenay Düdek ve Pakize Suda gibi isimlerle magazin programı sunan Anlı, 2007’deki bir programda ilginç bir olay yaşadı. Hem de umulmadık bir isimle, Levent Kırca ile!

İlginç Konuk Seçimleri!

Müge Anlı ve Levent Kırca

“Dobra Dobra” 2000’lerin bir dönemine damga vurmayı başaran bir magazin programıydı. Gündüz kuşağında yayınlanan program haftanın bir günü de özel konuklarla gece yayınlanıyordu. 2007’de yayınlanan bir gece programının konuk seçimleri ise şeytanın aklına gelmeyecek cinsten: Levent Kırca, Arto ve Nihat Doğan! Bu isimler neden bir araya geldi, gerçekten merak ediyoruz.

Arto’nun olduğu bir ortamda kavganın ve gerginliğin olmaması zaten imkansız! Zaman zaman da “Ne dedin sen” kod adlı tokat olayları gibi yıllarca akıldan çıkmayan olaylar yaşanıyor. Levent Kırca ve Müge Anlı gerginliği de bu olaylara bir örnek. Müge Anlı, yıllar sonra polisiye olayları çözmek için kullanacağı “konuğu zor sorularla sıkıştırma” yeteneğini ve gazetecilik becerilerini bu kez Levent Kırca’nın üstünde kullandı ve bakın sonuç ne oldu?

Müge Anlı, neden programa katıldığını anlayamadığımız Levent Kırca’ya sık sık başına gelen boşanmalarla ilgili sorular sorunca önce “Dedikodu kraliçesi olmuşsun” cevabını alıyor. Sonra da Kırca, “Konuştuğunuz konular bana çok ters, burası düşülecek bir yer” diyerek programı terk ediyor! Pakize Suda, “Herkese hakaret ederek gidiyorsun, ayıp oluyor” deyince Müge Anlı, “Sadece benim özel hayatıma hakaret etti” diyerek sinirleniyor.

Bu garip olay ve “Burası düşülecek bir yer” cümlesi de magazin fenomeni olabilirdi, eğer Müge Anlı bugün geldiği konumda olmasaydı!

Benzer Haberler

Ali 18 Aralık 2020

Müge kim yaaa levent kırca ile kasiķ atıp duruyor..ölümunün arkasından rant çıkar reklam yapıyor…..

Yorum Yaz