Dünya Listelerine Girdi! Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral’ın Eşi Bakın Kimmiş? Aslında Yakından Tanıyoruz

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Dünya Listelerine Girdi! Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral’ın Eşi Bakın Kimmiş? Aslında Yakından Tanıyoruz

Ünlü oyuncu Bensu Soral, sevilen dizi “Cam Tavanlar” ile ekranlara dönerek hayranlarını mutlu etti. Ama hayranlarını mutlu edecek bir şey daha var, eşinin olağanüstü başarısı!

Bensu Soral

Bensu Soral, üniversite için İstanbul’a gelip ablası Hande Soral’ın yanına yerleştiğinde, oyunculuk aklının ucundan bile geçmiyordu. Ablasının yaşadığı zorlukları gören ve gelen tekliflerden kaçan Bensu Soral, sonunda ablasının menajerine güvendi ve 2012’deki “Yol Ayrımı” dizisiyle sektöre girdi. “Boynu Bükükler” dizisiyle başrole terfi eden ünlü oyuncunun kaderini değiştiren proje ise 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar”. Büşra Develi, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz gibi isimlerle rol alan Bensu Soral, rol arkadaşları gibi aranan bir oyuncu oldu.

Bensu Soral Hakan Baş

Bu dizi sonrası “İçerde” ve “Organize İşler: Sazan Sarmalı” gibi kaliteli yapımlarda oynadı ve büyük başarı kazandı. Ama dizi sadece işte değil aşkta da Bensu Soral’a yaradı! Ünlü oyuncuyu “Tatlı Küçük Yalancılar”da gören ve çok beğenen iş insanı Hakan Baş, hediyeler göndererek Bensu Soral’ın kalbini kazanmaya çalıştı. Sonunda, çift 2018’de nikah masasına oturdu. Özel hayatları oldukça güzel giden çiftin işte de şansı açıldı. Bensu Soral, “Cam Tavanlar” ile ekrana dönerken, Hakan Baş da yeni şirketiyle dünya listelerine girdi!

Gurur Dolu Paylaşım

Hakan Baş, Bensu Soral’dan önce yaşadığı hızlı aşk hayatıyla magazin sayfalarını sık sık süslüyordu. Bu yüzden, “playboy” sanılan Hakan Baş, aslında dünyanın en iyi üniversiteleri Cornell ve Yale’de eğitim alan bir iş insanıydı. Üstelik, projeleriyle defalarca dünya listelerine adını yazdırdı! Bugün de Yale Üniversitesi mezunlarının teknoloji alanındaki başarılarıyla ilgili bir listede üst sıralarda yer aldı.

Bensu Soral, son şirketi “Ace Games” ile de listelere giren eşiyle gurur duydu. Mutlu aşıklara daha nice başarılı günler diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz