Kavga Mahkemeye Kadar Gitmişti! Hadise’den Küs Olduğu Ablası Hülya Açıkgöz’le İlgili Şaşırtan Paylaşım

Aleyna

Haberler

30 Haziran 2021

Kavga Mahkemeye Kadar Gitmişti! Hadise’den Küs Olduğu Ablası Hülya Açıkgöz’le İlgili Şaşırtan Paylaşım

Ünlü şarkıcı Hadise, uzun süredir ablası ve eski menajeri Hülya Açıkgöz’le görüşmüyor. Mahkemeye kadar varan olaylar yaşayan abla-kardeş arasındaki son olay ise herkesi çok şaşırttı.

Hadise

Hadise, doğup büyüdüğü Belçika’dan geldiği günlerden bu yana ailesiyle birlikte çalışmayı tercih ediyordu. Kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile uzun yıllar birlikte çalışan Hadise, 2-3 yıl kadar önce bu iş ortaklığına son verdi. O karardan sonra Hadise’nin kariyeri iyiye gitse de ailede sular bir türlü durulmadı! Anneleri Gülnihal Açıkgöz’ün intihar girişimi bile bu kardeş kavgasına yoruldu. Bu talihsiz olaydan sonra annesi ve diğer kardeşi Derya Açıkgöz’le arasını düzelten Hadise, ablasına ise kapıları kapattı.

Hadise Hülya Açıkgöz

Ünlü şarkıcı, ablası Hülya Açıkgöz’ü kendisi üzerinden haksız kazanç elde ettiği gerekçesiyle mahkemeye verdi. Adına kurulan resmi internet sitesini ablasından geri almaya çalışan Hadise, davayı kaybedince deliye döndü. Davanın ardından “‘O hala kardeşin’ demeyi bırakan. Zehirli insan zehirlidir. Size sürekli zarar veren insanlardan uzaklaşmakta özgürsünüz” sözlerini paylaşan ünlü şarkıcı ve ablası arasındaki tansiyon, son aylarda biraz durulmaya başladı.

Acısını Paylaştı

Hadise

Hadise’nin evleneceği konuşulan sevgilisi Kaan Yıldırım’dan ilk ayrıldığı dönemde, en büyük destekçisinin ablası Hülya Açıkgöz olduğu konuşuluyordu. Aralarındaki buzlar çözülmeye başlayan kardeşlerin artık savaşa bir son verdiği konuşuluyordu. Bugün, Hadise de ablasına bir adım attı ve acısını paylaştı.

blank

Köpeğini kaybeden ablası için bir paylaşım yapan Hadise, “Rest in peace canımız Rajan“(Huzur içinde yat canımız Rajan) diyerek kardeşinin ölüm acısını paylaştı. İki olay da gösteriyor ki, Açıkgöz ailesini maddiyat ayırsa da acılar birleştiriyor. Umarız, Hadise ve Hülya Açıkgöz artık kavga ve sansasyonel açıklamalar yerine, mutlu paylaşımları ve birbirlerine olan desteğiyle gündeme gelir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz