Dünyada Nam Salan Nusret’in Bu Seferki Misafiri Andrea Bocelli Oldu! Mutfağa Giren Nusret ve Bocelli’den İlginç Bir Video Geldi!

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Dünyada Nam Salan Nusret’in Bu Seferki Misafiri Andrea Bocelli Oldu! Mutfağa Giren Nusret ve Bocelli’den İlginç Bir Video Geldi!

Türkiye’den dünyaya açılan ve artık bir marka halina gelen Nusret, restorantlarında ünlüleri ağırlamaya devam ediyor! Şimdiye kadar dünyaca ünlü yıldızları ve sporcuları farklı ülkelerde ağırlayan ve elleriyle onlara etler hazırlayan Nusret’in son misafirini ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli oldu! Andrea Bocelli mutfağa girerek kısa bir resital bile verdi! Bu anları Nusret, Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi!

Yıllar önce mahalle kasabında çırak olarak başlayan Nusret’in bu kadar büyüyebileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Zamanla kendini geliştiren Nusret, yurtdışına giderek eğitim almayı da ihmal etmedi. 2007 yılında İstinye Park’ta kasap-restoran konseptinde çalışan bir mekanda işe girmiş ve burada deneyim sahibi olmuş. Ardından farklı kültürler ve deneyimler kazanmak için yurtdışına gitmiş! Çıraklıktan milyonerliğe, gerçek bir başarı öyküsü!

Nusret, sadece kendini geliştirmekle kalmadı! Dijital çağına çok iyi entegre oldu! Onu dünyaya tanıtan şey sadece yeteneği değil, aynı zamanda Instagram’da yaptığı yemek şovları ve tabii ki Salt Bae! Geçtiğimiz yıllarda Nusret’in Salt Bae hareketi Türkiye sınırlarını da aşarak, dünya çapında akım haline geldi. Nusret’i dünyaya tanıtan da tam olarak bu oldu!

Youtube’da Akım Olmuştu!

Nusret’in akım haline gelen tek hareketi Salt Bae ya da eti kesme, tokatlama teknikleri değildi. Youtube Türkiye’de “Nusret’e gitme çelınç!” diye bir kavram gelişti ve bunun türevleri neredeyse bütün Youtube kanalları tarafından yapıldı: “Bütün Nusret menüsünü sipariş ettim, Gözü kapalı Nusret siparişi verdim, Hesap ne kadar geldi?” gibi bir çok varyasyonunu seyrettik! Bunun da sebebi, Nusr-et’in gerçekten de pahalı olmasıydı.

Ünlüler Geçidi!

Nusret, Türkiye’den sonra Amerika’da, Yunanistan’da ve Dubai’de birçok restoran açtı. Bu restoranlara gelen ünlü isimler ise olay oldu: Kristen Stewart, Bruce Willis, Lionel Messi, Naomi Campbell, David Beckham, Antonio Banderas, Tommy Hillfiger, Maradona, J Balvin, Drake ve Leonardo Di Caprio.

Leonardo Di Caprio ve Nusret

Hatta Leonardo Di Caprio’nun Nusret’te verdiği “Enişte” pozu sosyal medyada hayli gündem olmuştu!

Maradona ve Nusret

Seven, sevdiğine; Maradona’nın Nusret’e baktığı gibi baksın arkadaşlar!

Rönesans Tablosu!

Nusret’in son misafiri ise ünlü İtalyan tenor Andrea Bocelli oldu! Nusret ünlü misafirine mutfakta yemeğini hazırlarken; Andrea Bocelli Nusret’e sürpriz yaparak mutfağa geliyor ve herkese müzik resitali yaşatıyor!

Video baya ilginç; ufak bir mutfakta Nusret, güneş gözlüğüyle etleri kızartıyor ve kameraya poz veriyor. İtalyan tenor Andrea Bocelli’de aynı anda yine güneş gözlüğüyle müzik resitali veriyor! Gerçekten bir daha böyle bir video çekilir mi, bence çok zor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz