İrem Sak da TikTok Fenomeni Olma Yolunda! Makyaj Influencerları İle Dalga Geçmekle İşe Başladı

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

İrem Sak da TikTok Fenomeni Olma Yolunda! Makyaj Influencerları İle Dalga Geçmekle İşe Başladı

Ünlü oyuncu İrem Sak uzun süredir projelerinden çok sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde. TikTok’a da el atan Sak, yakında fenomen olacak gibi görünüyor!

Ünlü oyuncu İrem Sak, bu sezon “Çukur” dizisinde ilk kez bir kötü karakteri canlandırıyor. Ancak Sak, uzun süredir oyunculuğundan çok sosyal medya paylaşımları ve katıldığı programlarda yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Neredeyse tüm YouTube sohbet programlarına konuk olan İrem Sak, kendi profilini de etkin bir biçimde kullanıyor. Ünlü oyuncunun yeni hedefi ise TikTok fenomeni olmak gibi görünüyor!

Makyaj Influencerlarının Başı Dertte!

İrem Sak

İrem Sak’ın Instagram’da 1.7 milyon, Twitter’da ise 548 bin takipçisi var! TikTok hesabını ise yeni açan ve şimdilik 424 takipçisi olan Sak, bu nedenle bazı videoları da Instagram’dan paylaşıyor. TikTok’la ilgili yeni hedefi ise makyaj influencerları. İlginç makyaj yapma teknikleri ve bir ütünle tüm makyajı bitirme teknikleriyle öne çıkan makyaj influencerlarını konu alan “İsraf Tutarial” başlıklı videoya çok güleceksiniz!

Anlaşılan o ki, makyaj konusundaki incelikleri artık fenomenlerden değil İrem Sak’tan öğreneceğiz. Sak’ın hedef tahtasında sıradaki influencer ve YouTuberlar kim acaba, izlemeyi merakla bekliyoruz!

Daha Önce de Çekmişti!

Danla Bilic ve İrem Sak

Ünlü oyuncu İrem Sak daha önce de makyaj videolarıyla ünlenen YouTuber Danla Bilic’le “Herkesin Ona Aşık Olduğunu Sanan Tripli Kız Makyajı” videosu çekmişti. Neredeyse 3.5 milyon izlenen bu video, Sak’a makyaj videoları konusunda ilham vermiş olsa gerek. Ünlü oyuncu şu an kendisinden beklenmeyen bir şekilde “Çukur” dizisinde -üstelik kötü karakterde- oynuyor. Ama biz onu “Güldür Güldür” ve “Yalan Dünya” gibi yapımlar sayesinde iyi bir komedyen olarak tanıdık. Komedi yeteneğiyle herkesi imrendiren İrem Sak’ın yeni videolarını ve TikTok fenomenliğini dört gözle bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz