Survivor’un Sevilen Sunucusu Murat Ceylan, Koronavirüs Kaptığını Instagram’dan Açıkladı!

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Survivor’un Sevilen Sunucusu Murat Ceylan, Koronavirüs Kaptığını Instagram’dan Açıkladı!

Yakışıklılığı, sempatikliği ve sesiyle bizleri kendisine hayran bırakan Murat Ceylan’ı bu sene yine Survivor’da sunucu olarak izleyeceğiz! Geçtiğimiz sezon, ilk defa Survivor programında sunuculuk yapan eski Survivor yarışması Murat Ceylan, Alp Kırşan’ın yerine geçmişti ve izleyiciler tarafından sunuculuk performansı çok beğenildi!

Murat Ceylan’ı ilk olarak 2013 senesinde Survivor programında yarışmacı olarak tanıdık. Yarışmada Hilmi Cem ile yakın arkadaşlık kuran Murat Ceylan’ın o yıllardan hayranları oluşmaya başladı. Survivor’dan sonra müzik kariyerinde ilerlemeyi tercih eden Murat Ceylan, sözü ve bestesi kendine ait olan birçok şarkıyı takipçileriyle paylaştı ve büyük beğeni aldı!

Survivor İçin Gün Sayıyor!

Instagram’da da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Murat Ceylan sevenleriyle sık sık hayatından kesitleri paylaşıyor! Dominik’i çok seven Murat Ceylan da tıpkı bütün Survivor ekibi gibi, bugünlerde Dominik’e gitmek için gün sayıyor. Bu tatlı bekleyişini de Instagram’da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor tabii. 2020 Survivor’dan bir kareyi storysinde paylaşan Murat Ceylan “Dominik için geri sayım başladı!” açıklamasını eklemeyi ihmal etmedi.

Murat Ceylan Story

Ocak ayında yayınlanmaya başlayacak olan Survivor 2021 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor! Survivor 2021 kadroları yavaş yavaş açıklanmaya başladı, görünen o ki takımlar bu sene de kıran kırana kapışacak!

Koronavirüs’e Yakalandı!

Survivor 2021 hazırlıkları yapan Murat Ceylan, Koronavirüs geçirdiğini ve atlatma sürecinde olduğunu bugün Instagram takipçileriyle paylaştı! Sevenlerini üzmemek için Koronavirüs testinin pozitif çıktığını söylemeyen Murat Ceylan, hastalığı evinde rahat bir şekilde atlatmış ve birkaç gün içinde tekrardan test yaptırıp hayatına kaldığı yerden devam edeceğini takipçilerine duyurdu!

Murat Ceylan Story

Storysinde, arayıp soran arkadaşlarına, tüm sağlık çalışanlarına ve aile hekimine teşekkür etmeyi unutmayan Murat Ceylan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz