İrem Derici Fiziği Hakkında Yorum Yapan Takipçisini Rezil Etti: “Haset reis, eskisinden daha seksiyim…”

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

İrem Derici Fiziği Hakkında Yorum Yapan Takipçisini Rezil Etti: “Haset reis, eskisinden daha seksiyim…”

Ünlü şarkıcı İrem Derici, fiziğiyle ilgili yorum yapan bir takipçisini doğduğuna pişman etti. Takipçisine çok kızan Derici, “Fiziğime bakıp tırnaklarını kemir” dedi!

irem derici

İrem Derici, pandemi döneminde en çok şarkı ve klip üreten şarkıcılardan biriydi. Ama son dönemde biraz dinlenmeye çekildi ve ağırlığı sosyal medyaya verdi. Bir yandan, dansta da kendisini geliştirmeye devam eden ünlü şarkıcı, geçen hafta 34 yaşına bastı. Doğum günü dansıyla da ortalığı fena salladı, adeta düşman çatlattı!

Fizik Takıntısı Yüzünden Hastanelik Olmuştu

İrem Derici

İrem Derici, kendisinin ve hayatın kıymetini bilen, canının istediği gibi yaşamaya çalışan biri. Ama her zaman böyle değildi! Bu olgunluğa erişmesinde geçirdiği büyük bir rahatsızlığın payı çok. Anoreksiya nedeniyle bir süre tedavi gören ünlü şarkıcı, “Kendimi kalıplara soka soka hasta ettim. Sağlıkla ilgili tokadı bir kere yedikten sonra insan ‘Gel burnumun içine kadar çek hocam’ diyor” sözleriyle durumunu anlatıyor ve artık tüm kusurlarını kabulleniyor. Daha doğrusu kusurlarıyla da güzel olduğunu!

“O kadar güzelim ki”

İrem Derici

Ünlü şarkıcı, kendine güvenen tavrını sürdürüyor. Son olarak, Instagram’da profesyonel bir ekiple çektirdiği fotoğrafları paylaştı. Hem de “O kadar güzelim ki” notuyla!

Maalesef bir takipçisi onun gibi düşünmüyordu. Ama bu düşüncesini biraz kaba bir yorumla dile getirince olanlar oldu!

“Bakıp tırnaklarını kemir”

Bir takipçisi İrem Derici’nin fotoğrafına, “Ne yapmaya çalışıyorsun? Biraz kilo mu aldın ne?” yorumunu yaptı. Evet, üslup sorunumuz tüm hızıyla devam ediyor! İrem Derici’nin hayranları da ünlü şarkıcının zamanında yaşadığı sağlık sorunlarını hatırlatarak bu yoruma tepki gösterdi. Neyse ki, İrem Derici tek yorumla takipçisini nakavt etti!

İrem Derici instagram yorumu

Takipçisine “Haset reis” diyen İrem Derici, “15 kilo aldım ama eskisinden daha seksi, daha hayat dolu ve daha mutluyum. Al bu bilgiyle yaşa şimdi” dedi ve ekledi: “Fiziğime bakıp tırnaklarını kemir.” Tebrikler, İrem Derici’nin içindeki canavarı açığa çıkarmayı başardınız!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz