Hayat Ona Hep İyi Davranmadı! Yeşilçam’la Ortalığı Sallayan Afra Saraçoğlu Geçinmek İçin Çocuk Manken Bile Olmuş

Dilek

Haberler

22 Nisan 2021

Hayat Ona Hep İyi Davranmadı! Yeşilçam’la Ortalığı Sallayan Afra Saraçoğlu Geçinmek İçin Çocuk Manken Bile Olmuş

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, genç yaşına rağmen çok yol kat etti. Bu başarısını da çocukluktan itibaren çalışmak zorunda kalmasına ve olgun olmasına bağlıyor!

Afra Saraçoğlu

Afra Saraçoğlu, Eskişehir’de Karşılaştırmalı Edebiyat okuyan bir üniversite öğrencisiyken aniden hayatı değişti. Sebebi de annesinin Instagram’da gördüğü “Oyuncu aranıyor” ilanıydı. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın yıllar sonra buluştuğu 2016 tarihli “İkinci Şans” filmi için seçmelere katılan Afra Saraçoğlu, hemen kadroya dahil edildi.

Her Projede Başrol

O günden sonra oynadığı tüm projelerde de başrolde karşımıza çıktı! “Fazilet Hanım ve Kızları”, “Öğretmen”, “Kardeş Çocukları”, “İyi Oyun” ve “Kötü Çocuk” derken, tutmayan işlerinde bile belli bir kalitenin üstüne çıktı. Şimdi de heyecanla beklenen BluTV dizisi “Yeşilçam”da Çağatay Ulusoy’la partner oldu. Ama hayat ona her zaman bu kadar cömert davranmadı!

Çocuk Mankenlik Yapmış

Ünlü oyuncunun anne ve babası o çok küçükken ayrılmış. Ayrılık sebeplerinin ilgisizlik olduğunu düşünen Afra Saraçoğlu, “Babamın karakteriyle ilgili olduğunu düşünüyorum ama iki tarafın da hataları olmuştur. Yine de her zaman çocuğunun yanında olmalıydı” diyor. Babasını nadiren gördüğünü söyleyen oyuncu, “Mesela bir kez 9 yaşımda gördüm. Üzerinden dört yıl geçti, 13 yaşımdayken İstanbul’a halamlara geldiğimde bir kere daha karşılaştık. Bir daha hiç haber alamadım” diyor. Ünlü olduktan sonra da iletişime geçmemişler, zaten Afra Saraçoğlu onu ailesi gibi de göremiyormuş.

Odası Pembelerle Dolu

Afra Saraçoğlu

İki kadın olarak ayakta durmaya çalıştıkları için Afra Saraçoğlu da 13 yaşından itibaren çalışmaya başlamış. Bir ara çocuk mankenlik bile yapmış! “Omuzlarım dik, ayaklarım üzerinde durmayı bildim. El bebek gül bebek büyütülemedim. Küçük yaşta olgunlaştım. İçimde geçmişte gerçekleştiremediğim hayallerin hırsı, azmi ve hevesi var” diyen oyuncu, evini bile küçükken hayalini kurduğu gibi pembe renge boğmuş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz