Rahmi Özkan Müge Anlı ile Tatlı Sert’e Çıkamıyor! Neden Programda Olmadığı Belli Oldu: İşte Son Durumu

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Rahmi Özkan Müge Anlı ile Tatlı Sert’e Çıkamıyor! Neden Programda Olmadığı Belli Oldu: İşte Son Durumu

Son 2 gündür Müge Anlı ile Tatlı Sert programında göremediğimiz Rahmi Özkan’dan haber geldi. Programa neden katılamadığı anlaşıldı.

Klima Çarpmış

Klima çarptığı için rahatsızlandığını belirten Rahmi Özkan, ‘Oruç tutuyorum, iftardan sonra ilaç alıyorum. Buz gibi ter attım ve kendimi korudum.’ dedi.

‘Rahmi Bey’i Dinlendirdik’

blank

Gündüz kuşağının bir numaralı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yorumcu olarak bulunan Rahmi Özkan, hastalığı sebebiyle programa katılamayınca gözler onu aradı. Müge Anlı, Rahmi Bey’in programda olmayışı ile ilgili “Rahmi Bey’i de dinlendirdik. Sen birkaç gün dinlen dedik.’ şeklinde açıklama yaptı.

İzleyenleri Korkuttu!

blank

Yaşı itibarı ile covid-19 virüsüne karşı risk grubunda sayılan Rahmi Özkan’ın yokluğu, izleyenlerin aklına ‘korona mı oldu?’ sorusunu getirdi. Müge Anlı ve Rahmi Özkan yaptıkları açıklamalar ile ciddi bir rahatsızlık olmadığını belirterek izleyicilerin yüreğine su serpti.

Daha Önce de Ara Vermişti!

blank

Aralık 2019 tarihinde torunu Deha Uğur Özkan’ı akciğer kanseri sebebiyle kaybeden Rahmi Özkan, bu acı olaydan sonra da bir süre yayına katılmamıştı. Yine Rahmi Özkan’ın programda olmayışı ile ilgili açıklama yapan Müge Anlı, aileye baş sağlığı dilemiş ve “Rahmi Bey bir süre aramızda olamayacak. Kendini ne zaman iyi hissederse programda onunla beraber olacağız.” diyerek geri döneceğinin sinyalini vermişti.

Burnum Akıyor!

blank

Tatlı sert tavırları ile sunduğu programa ismini veren Müge Anlı, Rahmi Özkan’ın durumu hakkında açıklama yaparken kendi sağlık durumunu aktarmayı da ihmal etmedi. Burnunun aktığını söyleyen Müge Anlı, “Ben alıştım artık, koronavirüsü gelmez diye düşünüyorum. Bendeki böyle bir ciğere neden gelsin ki?” şeklinde açıklamada bulundu.

Ne Zaman Döneceği Bilinmiyor

blank

Ciddi bir rahatsızlığı olmadığını ve kendini koruyarak atlatmaya çalıştığını belirten Rahmi Özkan, programa ne zaman döneceğine dair bir açıklama yapmadı. İyi dileklerimizi sunuyor ve programa dönmesini dört gözle bekliyoruz.

Benzer Haberler

Kenan 23 Nisan 2021

Hocam ALLAH yardım etsin insallah yakinda ekranlarda olursunuz

Yorum Yaz