Müge Anlı’dan Brad Pitt Çıkışı: “Brad Pitt Geldi Gaziantep’te Seni Bekliyor Deseler Gidersem Şerefsizim!”

Aleyna

ATV

22 Nisan 2021

Müge Anlı’dan Brad Pitt Çıkışı: “Brad Pitt Geldi Gaziantep’te Seni Bekliyor Deseler Gidersem Şerefsizim!”

ATV’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor! Cinayetlerin, kaçırılmaların ve dolandırıcılıkların işlendiği programa Müge Anlı’nın sert çıkışları ve dobralığı damgasını vuruyor. Kimsenin gözünün yaşına bakmayan güzel sunucu neyi düşünüyorsa; açık açık karşıdaki kişinin yüzüne söylemesiyle sosyal medyada gündem oluyor.

Müge Anlı

Geçtiğimiz hafta çevresinden gelen ısrarlara dayanamayan Müge Anlı sonunda Instagram hesabı açtı! Birkaç gün içinde milyon takipçiye ulaşan Müge Anlı; Instagram hesabını da oldukça aktif kullanıyor. Gün içinde programdan ya da set arkası kuliste Rahmi Özkan ve Şevki Sözen’le birlikte eğlenceli görüntüler paylaşan Müge Anlı; sosyal medyaya çok çabuk adapte oldu!

Müge Anlı

Müge Anlı Instagram’a Uyum Sağladı!

Kendisine gösterilen yoğun sevginin ve saygının farkında olan Müge Anlı; her defasında takipçilerine ve seyircilerine teşekkür etmekten de geri durmuyor. Güzel sunucunun bu kadar sevilmesinin elbette bir sebebi var! Yıllardır çizgisini bozmadan hepimizin kalbinde taht kurmayı başaran Müge Anlı; sadece cinayetleri ya da üstü örtülmüş olayları çözmekle kalmıyor.

Müge Anlı

Aynı zamanda programa katılan kişilere ağzının payını da vermeyi ihmal etmiyor! Sık sık canlı yayın konuklarıyla girdiği münakaşalarla ya da söylediği sözlerle magazin gündeminde olay olan Müge Anlı; dobralığı ve dürüstlüğü sayesinde uzun yıllardır ekranlarda bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dün ise yine ATV ekranlarında Müge Anlı’nın içimizi erittiği anlara şahitlik yaptık!

Müge Anlı

Müge Anlı’dan Brad Pitt Çıkışı!

Evlilik vaadiyle dolandırıldığını iddia eden Halil, Müge Anlı’nın programına katılıyor ve mağdur olduğunu dile getiriyor. Ancak Halil’i dolandıran kadın, daha önce başka kişileri de dolandırdığı ortaya çıkınca ortalık karıştı. Hatta kadının anneannesi Raziye Hanımın; fuhuş, fuhuşa teşvik ve yer temin etme gibi 24 ayrı suçtan kaydı olduğu öğrenildi!

Bütün her şeye rağmen kendisini ve torununu savunan Raziye Hanım “iyilik” yaptığını ve Halil’i kandırmadığını iddia ediyor! Gaziantep’e kız bakmaya gittiklerini iddia eden konuklarına sitem eden Müge Anlı; “Deseler ki Brad Pitt geldi seni Gaziantep’te bekliyor. Pandemi var, kapıdan adımı atarsam şerefsizim!” diyerek kendilerine inanmadığını belli etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz