Alişan’ın Oğlu Burak Eğlence Uğruna Yerlerde “Süründü”: Annesi Buse Varol O Anları Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Alişan’ın Oğlu Burak Eğlence Uğruna Yerlerde “Süründü”: Annesi Buse Varol O Anları Instagram’da Paylaştı!

Tektaş ailesinde eğlencenin dozu bir an olsun bile düşmüyor! Her gün çocuklarıyla farklı aktiveteler peşinde olan Buse Varol ve Alişan; geçtiğimiz günlerde Burak ve Eliz’in eğlenceli vakit geçirmesi için evlerinin bir odasını oyun odasına çevirmişti. Bugün ise Buse Varol, küçük Burak’ın trambolin üzerinde zorlandığı anları paylaştı!

Alişan

Alişan’ın Yetenekleri!

Alişan uzun yıllardır türkücü, oyuncu ve sunucu kimliğiyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Alişan’ın oyunculuk serüveni; bir dönemin efsane dizisi Cennet Mahallesi ile başladı! O dönemler dizinin bu kadar popüler hale geleceğini kimse tahmin etmese de Cennet Mahallesi yayınlandığı tarihin en sevilen dizilerinden biri olmayı başardı. Hatta etkisi bugün bile devam ediyor! Sosyal medya platformlarında sık sık Cennet Mahallesi’yle ilgili geyikler ve goygoylara denk gelmek mümkün.

Alişan

Roman mahallesinin anlatıldığı Cennet Mahallesi dizisinin ardından; yapımcılar bu defa da aynı kadro ile bir roman yarışması yapmaya karar verince Alişan sunuculuk görevini üstlendi. Hem de dizideki partneri Çağla Şıkel’le birlikte. Alişan ve Çağla Şıkel’in uyumu ve sunuculuk yetenekleri o kadar sevildi ki; ikili hala sabah programlarında sunuculuk yapmaya devam ediyorlar. Bir dönem beraber program yapan ikili şimdi ayrılmış olsa da arkadaşlıkları baki!

Çağla Şıkel ve Alişan

Burak’ın Trambolin’le İmtihanı!

Aynı anda hem oyuncu hem sunucu hem de türkücü olan Alişan; uzun yıllar ekranda “müzmin bekar” olarak anıldı. Fakat Alişan’ın bekarlığı 2018 yılında güzel oyuncu Buse Varol’la tanışınca son buldu! Bir dizi setinde tanışıp aşık olan ikili ilişkilerini fazla uzatmadan dünyaevine girdiler. Hatta çocuk için de beklemek istemeyen Buse Varol ve Alişan; evlendikten kısa bir süre sonra güzel haberini takipçileriyle paylaştı!

3 sene içinde Burak ve Eliz’in de Tektaş ailesine dahil olmasıyla 4 kişilik bir aile olan çiftimiz; bugünlerde zamanlarının çoğunu çocuklarıyla birlikte geçiriyor! Bugün ise Buse Varol küçük oğlu Burak’ın trambolin ile çilesini takipçileriyle paylaştı. Burak yerde olsa da oldukça eğlenmiş gözüküyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz