Yasak Elma’nın Çağatay’ından Üvey Annesi Şahika’nın Paylaşımına Nazar Boncuğu! İşte Nesrin Cavadzade’nin Paylaşımı

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Yasak Elma’nın Çağatay’ından Üvey Annesi Şahika’nın Paylaşımına Nazar Boncuğu! İşte Nesrin Cavadzade’nin Paylaşımı

Sevilen dizi Yasak Elma’nın fettan karakteri Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin sosyal medya paylaşımı hayranlarından birçok beğeni topladı. Beğenenlerden birisi ise dizideki iş arkadaşlarından Berk Oktay. İşte Nesrin Cavadzade’nin paylaşımı ve yorumlar!

Ben de Kas Yapacağım!

Yasak Elma dizisinin beğenilen karakterlerinden birisi olan Nesrin Cavadzade dün Instagram hesabından güzel mi güzel bir fotoğrafını paylaştı. Güzel oyuncu fotoğrafına dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Bunlardan birisi de set arkadaşlarından Berk Oktay’dan geldi. Berk Oktay set arkadaşının fotoğrafına nazar boncuklu bir beğeni koyunca Nesrin Cavadzade de Berk Oktay’ı etiketleyerek “Ben de kas yapacağım” şeklinde bir yorum yazdı. Bu yoruma kayıtsız kalmayan Oktay ise “Bazı insanlar fazla mütevazi Nes Rin” diyerek öpücük emojili bir yorum daha yazdı. Dizinin ve Nesrin Cevadade’nin takipçileri ise “O senin üvey annen” yorumları ile eğlenceli paylaşımlar yaptılar.

Hem Eğitimli Hem Becerikli

Azerbaycan Bakü’de doğan Nesrin Cavadzade Türkçe’nin dışında Rusça, İngilizce ve Fransızcayı da ana dili gibi konuşuyor. Dizi kariyerine üniversite eğitiminin hemen ardından başlayan güzel oyuncu Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivallerinden de “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini toplamayı başardı. Akabinde Antalya Film Festivalinde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, Ankara Film Festivali ve Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri’nde ise “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödüllerine hak kazandı.

Şahika’nın Dizi Kariyeri

blank

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cevadzade dizi kariyerine 2007 yılında Yersiz Yurtsuz dizisi ile başlar. Ardından Ağır Roman Yeni Dünya, Görüş Günü Kadınları, Kış Güneşi, Bizim Hikaye yapımlarında gördük. 2018 yılından itibaren de Yasak Elma dizisi ile anlaşma yapan oyuncu dizinin baskın karakteri Şahika’yı canlandırıyor. Bunun yanı sıra internet yapımı bir dizi olan Bir Başkadır dizisinde de Melisa karakterini oynamıştı.  


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz