Ebru Şallı, Özge Ulusoy, Simge Sağın, Pınar Deniz, Bahar Şahin, Mine Tugay aynı markanın yüzü oldu!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Ebru Şallı, Özge Ulusoy, Simge Sağın, Pınar Deniz, Bahar Şahin, Mine Tugay aynı markanın yüzü oldu!

Thodex ismindeki bitcoin markasının reklam yüzleri belli oldu! Sanat camiasından herkesin çok sevdiği oyuncu ve şarkıcılar Thodex’e reklam yüzü oldu. Reklam yüzlerinin arasından kimler var kimler…

Thodex kripto para borsası olarak geçen, bitcoin üzerine temellenen Türkiye merkezli bir marka. Yeni yıl yaklaşırken bir çekiliş projesine başlayan marka, Porsche Panamera ve yüzlerce teknolojik hediye veriyor. Bu projeye dahil olan isimler de belli oldu. Hepsi birbirinden güzel oyuncu ve sanatçılar. Hepsinin kıyafetlerinin teması belli: kırmızı. Şimdi hepsini sırayla inceleyelim.

Naz Çağla Irmak

Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı başarılı karakterle tanıdığımız Naz Çağla Irmak Thodex reklem yüzlerinden biri. Güzel oyuncu reklam için kırmızı pantolonlu bir takım giymiş.

Doğal güzelliğine kırmız çok yakışmış doğrusu!

Ebru Şallı

Ebru Şallı zaten bir manken. Pilatesle harmanladığı fit vücudu ve güzel yüzü modellik yapmaya öyle uygun ki Thodex’in kırmızı teması da ona çok yakışmış.

Ebru Şallı’nın giydiği bir tarafı kısa bir tarafı uzun ve hafif kuyruklu elbiseye bayıldık!

Özge Ulusoy

Güzel manken Özge Ulusoy ise biraz daha cesur bir elbiseyle karşımızda. Kırmızı renginin en çok yakıştığı isimlerden biri olan Özge Ulusoy kıyafetinde yırtmaç detayını kullanmış.

Güzelliğiyle ışıl ışıl parlayan Özge, takipçilerini Thodex’ çağırıyor.

Simge Sağın

Sesi güzel kendi güzel şarkıcımız Simge Sağın da projeye dahil olan isimlerden biri. Kendileri manken değil ama mankenlere taş çıkarır pozlarla karşımızda.

Mini bir elbise giymiş Simge. Bacağına yaptırdığı dövmeyi de sergiliyor bu sayede.

Pınar Deniz

Vatanım Sensin’in Yıldız’ı Pınar Deniz de Thodex reklam projesine katılan isimlerden. Başarılı oyuncu ise tercihini askılıdan yana kullanmış.

Ancak Pınar Hanım’ı biraz kilo almış görüyoruz. Videoyu izledikten sonra siz de hak vereceksiniz!

Mine Tugay

Her oynadığı dizide başarısını ortaya koyan güzel oyuncu Mine Tugay’ı da kırmızılar içinde görüyoruz. Mine Hanım’ı Medcezir dizisinden biliyoruz. Orada da kızıl saçlarıyla fenomen bir karakterdi. Şimdi de kızıl saçlarına çok yakışan bir elbiseyle karşımızda.

Bahar Şahin

Instgaram fenomeni Bahar Şahin’i bilirsiniz. bir dönem Reynmen ile adı geçen güzel fenomen de Thodex markasıyla iş birliği halinde. Fenomen Bahar, markanın görselini Instagram profilinde paylaşırken “Kırmızı çok yakışıyor.” notunu eklemeyi de unutmamış.

Ekin Mert Daymaz

Erkek sanatçılarımızda Ekin Mert Daymaz da Thodex projesinde. Yakışıklı oyuncu kırmızı balıkçı yaka kazağın üzerine siyah ceketle tanıtmış markayı.

Rıza Kocaoğlu

Çukur dizisinde Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu başarılı performansıyla büyük bir hayran kitlesine sahip. Hayranları bu kez de onu Thodex markasının reklam yüzü olarak görüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz