Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci 6. Yıllarını Kutluyor! İşte Rüya Çiftin Geçmişten Bugüne Öyküsü…

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci 6. Yıllarını Kutluyor! İşte Rüya Çiftin Geçmişten Bugüne Öyküsü…

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak bugün 6. evlilik yıldönümlerini kutluyor. İşte mutluluklarıyla parmak ısırtan çiftin aşk hikayesi…

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak bugün 6. evlilik yıldönümlerini kutluyor. 2014’te yayınlanan TRT 1 dizisi “Aşkın Kanunu” kısa sürdü ama dizi setinde tanışan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’a bir ömür sürecek gibi görünen bir aşk hediye etti! Çocukları Melisa ve Okan Ali’yle birlikte mutlu mesut bir hayat süren çift, aşkın ve mücadelenin getirdiği mutluluğun en güzel örneği!

Hep Bu Kadar Şanslı Olmadılar!

Özge Borak ve Bülent Şakrak

Bülent Şakrak konservatuar yıllarından beri sevgili olduğu ünlü oyuncu Özge Borak’la 2006-2010 yılları arasında kısa bir evlilik yaşadı. Bu aşkı “Eyyvah Eyvah” setinin ve Ata Demirer’in bitirdiği konuşulsa da Bülent Şakrak, “Asla biz evliyken olmadı, Özge’ye kefilim” diyerek eski eşine destek oldu ve bir alkışı hak etti!

Ceyda Düvenci ve Engin Akgün

Ceyda Düvenci ise kızı Melisa’nın babası Engin Akgün’le 2008 ve 2013 yılları arasında evliydi. Melisa serebral palsili bir çocuk olduğu için bütün vaktini onun eğitimi ve tedavilerine ayıran Düvenci, bir daha aşık olmayacağını düşünüyordu. Ta ki Bülent Şakrak’la tanışana kadar!

Kaz Dağları’nda Evlendiler!

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak fotoğrafı

“Aşkın Kanunu” setinde tanışan çift, bir yıllık beraberliğin ardından 2015’te Kaz Dağları’nda evlendi. Düvenci, bir yıl gibi kısa bir sürede aldıkları bu kararı ikisinin de mücadeleci yapısına ve aşka bağlıyor! Sadece yakın dostlarını ve Melisa’yı yanlarına alarak evlenen çiftin mutluluğu o günden beri katlanarak artıyor.

“Asker babam olur musun”

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci ve Melisa

Çiftin doğru kararı verdiğinin en güzel göstergesi ise Melisa! Bülent Şakrak, en başta Melisa’nın en iyi arkadaşı olmaya talip olduğunu söyleyerek, “Size söyleyemediklerini bana söylesin istiyorum” dedi. Yani Melisa ve babası Engin Akgün’ün ilişkisi konusunda hassas davrandı. Ancak Şakrak’ın kamuflaj bir pantolon giydiği gün Melisa ona “Bundan sonra asker babam olur musun” dedi! Düvenci o günü, “Bülent arabayı E5’te kenara çekti ve 10 dakika ağladı” diyerek anlattı. Aralarındaki bağ o kadar kuvvetli ki, Melisa “Bülent babam ve Engin babam” diyerek ikisini birbirinden ayırmıyor.

Okan Ali’nin Gelişi!

Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci ve çocukları fotoğrafı

Ceyda Düvenci, servikal yetmezlik ameliyatından sonra ikinci çocuğu Okan Ali’yi dünyaya getirdi. Zorluklar ve sağlık sorunlarıyla dolu bu doğumun ardından bu kez de kanser şüphesiyle yaşayan Düvenci’nin en büyük desteği yine Bülent Şakrak’tı. Neyse ki kötü günler geride kaldı. Şimdi dört kişilik bir aile olarak mutlu mesut bir hayat sürüyorlar.

Maaile Bodrum’a Taşındılar!

Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak ve çocukları fotoğrafı

Bülent Şakrak “Sefirin Kızı” dizisi için Bodrum’a taşınınca Ceyda Düvenci de tüm düzenini bozarak peşinden gitti.

Ceyda Düvenci’nin Büyük Mutluluğu: “Bize Kocaman Yürekler Gerek!”

Özellikle kızları Melisa için zorlu olan bu taşınma sürecini de atlattılar ve hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.

“Seni yaşamak çok güzel”

Altıncı yıllarını kutlayan çiftin birbirlerine olan aşk mesajları ise göz yaşartacak cinsten!

Gamzelerine gömsünler beni” ne güzel bir aşk cümlesi?

Aşkın varlığına olduğu kadar mücadeleye ve emek vermeye de inandıran bu aileye mutlu ve sağlıklı bir hayat diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz