Sol Yanım Asena İçin Defne Samyeli’den Önce Hande Ataizi’yle Anlaşmış Sonrasında Anlaşma İptal Edilmiş!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Sol Yanım Asena İçin Defne Samyeli’den Önce Hande Ataizi’yle Anlaşmış Sonrasında Anlaşma İptal Edilmiş!

Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım, televizyon ekranlarına iddialı bir giriş yaptı! Güçlü oyuncu kadrosuyla ve senaryosuyla izleyiciye kendini sevdirmeyi başardı.

Sol Yanım dizisi başrol oyuncularıyla ilgi çekiyor: Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi seyircilerin yakından tanıdığı ve isimler diziyi güçlendiriyor.

Dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor, konusu ise ilgi çekici: Varlıklı ve rahat içinde büyümüş dört gencin hikayesi anlatılıyor dizide: Selim, Serra, Biricik ve Burak. Bu dört arkadaş ağızlarında gümüş kaşık ile dünyaya geldiler. Prens ve Prenses gibi büyüdüler ama Serra için kaderin farklı bir planı var. Serra’nın hikayesi diğerlerine göre bambaşka ama tesadüfler onu da bu gençlerin arasında yeni bir başlangıca sürükleyecek. Bu dört genci buluşturan Kuzey Üniversitesi, kampüs yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunuyor.

Defne Samyeli Yerine Hande Ataizi!

26 Kasım’da ilk bölümü yayınlanan Sol Yanım dizisi için ortaya bir iddia atıldı! Güzel oyuncu ve sunucu Defne Samyeli’nin Asena isimli karakteri canlandırdığı dizi, aslında Asena karakteri için başka bir isimle anlaşmış. O isim uzun zamandır ekranlardan uzak olan Hande Ataizi! Hatta çekimler bile yapılmış!

Ancak ne olduysa, Sol Yanım dizisi; birden bire Hande Ataizi kadro dışı bırakmış ve onun yerine Defne Samyeli ile anlaşmış. Yapım şirketinin neden Hande Ataizi’nden vazgeçip; yerine Defte Samyeli ile anlaştığı ise bilinmiyor.

Netflix’le Anlaştı!

Uzun zamandır ekranlarda ya da beyazperde göremediğimiz bir dönemin efsane oyuncusu Hande Ataizi, Netflix’in “Alya” isimli dizisinde başrol karakteri canlandıracak, partneri ise ünlü şarkısı Edis Görgülü! Geçtiğimiz aylarda çekimlere başlanan Alya dizisinde, Hande Ataizi’nin nasıl bir karaktere hayat vereceğini merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz