Şeref Bey Dizisi Haluk Bilginer’le Exxen’in İddialı Yapımlarından Biri Olmaya Aday: Afiş Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Şeref Bey Dizisi Haluk Bilginer’le Exxen’in İddialı Yapımlarından Biri Olmaya Aday: Afiş Ortaya Çıktı!

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaptığı Exxen’in seyircilerle buluşmasına çok az bir süre kala; Youtuberlar, fenomenler, ünlüler, dizilerden kadrolar, set fotoğrafları ve afişler gelmeye başladı bile. Bu dizilerden biri de, başrolünde Haluk Bilginer gibi usta bir oyuncunun olduğu “Şeref Bey” isimli dizi!

Exxen İçin Gün Sayılıyor!

Klasik medya anlayışının yanında, özellikle gençlerin televizyon yerine dijital platformlara kaydığını ve ilerleyen zamanlarda da dijitalin daha önemli hale geleceğini fark eden Acun Ilıcalı, bir süredir Exxen adını verdiği dijital platform projesiyle konuşuluyordu!

Exxen’in; Netflix, Blu TV, Amazon Prime gibi dijital platformlara rakip olmasını bekliyorduk, ancak Acun Ilıcalı özellikle Z kuşağına hitap etmek istiyor olacak ki; Youtube Türkiye’de en çok izlenen fenomen ve Youtuberlarla işbirliği yaparak Exxen’e çekti. Hatta Berkcan Güven ve Reynmen Acun Ilıcalı’yla “En çok biz izleneceğiz!” iddiasına bile girdi:

Youtube’un yükselen yıldızlarından olan Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” konsepti Youtube’da kısa sürede çok sevildi ve milyonlarca takipçiye ulaşmasını sağladı. Fakat, Hasan Can Kaya’nın Exxen ile anlaşmasının ardından Youtube’da yayınlanan bütün Konuşanlar bölümlerini silmesi üzerine; “Exxen, Youtube’a rakip olarak geliyor!” diye düşünmeye başladı herkes.

“Şeref Bey” Gümbür Gümbür Geliyor!

Bir dizinin ya da filmde başrol olarak Haluk Bilginer varsa, o yapımın kötü olma ihtimali çok düşük. Herhangi bir yapımda ismi geçiyorsa; muhtemelen çok iyi bir dizi ya da film izleyeceksiniz demektir!

Geçtiğimiz günlerde Netflix’te yayınlanan “9 Kere Leyla” filmi hariç, o film büyük eleştiri aldı. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Exxen’in en iddialı yapımlarından biri olan Şeref Bey’in oyuncu kadrosu kadar bugün ortaya çıkan afişi de dikkat çekiyor!

Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturacağı bu komedi yapımında yok yok resmen: Haluk Bilginer, Devrim Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Beyti Engin, Ecem Uzun ve Şükran Ovalı! Şeref Bey’i izlemek için gün sayıyorum resmen.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz