Öykü Karayel Köpeğiyle Yılbaşı Temalı Fotoğraf Paylaşmaya Çalıştı! Köpeği Toma Fotoğrafı Sabote Etti

Aleyna

Haberler

19 Aralık 2020

Öykü Karayel Köpeğiyle Yılbaşı Temalı Fotoğraf Paylaşmaya Çalıştı! Köpeği Toma Fotoğrafı Sabote Etti

Başarılı oyunculuğuyla son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Öylü Karayel de yılbaşı pozları vermeye hazırlanan sanatçılarımızdan. Hazırladığı yılbaşı ağacının önünde köpeğiyle bir poz vermek istedi ama sonuç ne oldu?

Öykü Karayel’in Meryem Karakteri

Öykü Karayel pek çok dizide oynadı ama belki de son zamanlarda oynadığı Bir Başkadır dizisindeki Meryem karakteri kadar adından söz ettirmemişti. Dizi Netflix’te yayınlanan pek çok psikolojik tahlillerin yapıldığı bir dizi.

Öykü Karayel bu dizide öyle bir karaktere büründü ki herkesi etkisi altında bıraktı. Hatta geçenlerde Alişan’ın eşi Buse Varol, Meryem karakterini taklit etmişti. Ortaya öyle komik görüntüler çıktı ki!

Dizi bir sene öncesinde planlanmış ve dizinin çekimleri başlamış. Öyle ki Öykü Karayel de diziden bir görseli paylaşmamak için kendini tam bir sene tutmuş. Bravo valla!

Eşi ve Köpeği

Bilmeyen yoktur! Öykü Karayel Can Bonomo ile evli. Bu mutlu evliliklerini şenlendiren bir de köpekleri var. Toma…

Öykü Karayel hem eşiyle olan mutlu ve eğlenceli pozlarını hem de köpeğini sık sık Instagram hesabından paylaşıyor.

Öykü ve Can ikilisi de birbirine çok yakışıyor dorusu. Bu üç kişilik tatlı aileyi Instagram’da görmekten mutluluk duyuyoruz.

Yılbaşı Pozuna Ne Oldu?

Yeni yıl yaklaşırken Instagram fenomenlerinden, oyuncu ve şarkıcılardan yılbaşı ağacı hazırlıklarının başladığını gösteren fotoğraf ve videoları alıyoruz. Herkes yeni yıl temalı fotoğraflarını çekilmeye başladı bile.

Öykü Karayel de bu akıma dahil olarak yıl başı ağacı hazırlayan ünlülerimizden biri oldu. Hazırladığı bu güzel ağacın önünde bir de fotoğraf çekilmek istedi haliyle!

Gelin görün ki köpeği Toma buna izin vermedi. Öykü Hanım da fotoğrafı bu haliyle paylaşmayı tercih etti. Bir de altına, “Toma bir rahat durmadın iki foto basıcaz.. Anca bu” notunu düşüverdi.

Anca bu derken ne demek istiyorsunuz Öykü Hanım! Bizce fotoğraf oldukça güzel. “Toma’nın rahat durmamış hali buysa…” demeden edemiyoruz. Öyle ki takipçiler de çok beğenmiş postu. Herkes kalp emojisiyle yorumluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz