Ebru Şallı, Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin’den Ortak Tavır! Dünya Tersten Daha Eğlenceli

Aleyna

Haberler

24 Mart 2021

Ebru Şallı, Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin’den Ortak Tavır! Dünya Tersten Daha Eğlenceli

Ünlü isimler için fit kalmak ve mümkün mertebe genç görünmek adeta hayatın en önemli meselelerinden birisi. E tabii aslında daha da önemlisi sağlıklı yaşam tabi. Bunun için her dönem bir spor ya da egzersiz moda haline geliyor. Son zamanların modası mı? İşte Ebru Şallı, Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin gibi isimlerin favori egzersizi!

Yılların Pilates Uzmanı Ebru İle Başlayalım

Ebru Şallı’yı yıllardır gerek televizyonda gerekse Youtube videolarında pilates yaparken gördük. Yalnızca onu mu? Hakkını yemeyelim. Ebru Şallı gerçekten de tüm ülkeye pilates yaptırmayı amaç edinen bir pilates misyoneri adeta. Ancak bugünlerde kendisinin başka alanlara kaydığını görüyoruz. Her ne kadar pilatesin kardeşi sayılsa da ünlü pilatesçimiz bu aralar yogaya merak salmış anlaşılan. Hem de öyle böyle değil. Son zamanların popüler yogası olan Antigravity yoga yapıyor ciddi ciddi.  Hatta yapmakla kalmıyor “Dünyaya buradan bakmak daha iyi sanki” yorumunu yapıyor paylaşımlarına. Haydi hayırlısı!

Şeyma Subaşı: “Hamak İstemez!”

Ve tabii yoga denilince akla gelen bir diğer isim de Şeyma Subaşı. Kendisini de az tepetaklak görmedik sosyal medya paylaşımlarında. Ama Şeyma sanki bu konuda epey bir yol kat etmiş görünüyor açıkçası. Öyle ki birçok hareketi yaparken artık hamağa ihtiyaç bile duymuyor neredeyse. Tebrikler Şeyma!

Şeyma Yapar da Şevval Yapamaz mı?

Yakın arkadaşlıkları ve bazı benzerlikleri ile bilinen Şeyma – Şevval ikilisinden Şevval’in de yoga konusunda oldukça iddialı ve hoş manzaralı paylaşımlarda bulunmuşluğu vardır. Henüz Endonezya’dayken hamak yoga ile denize nazır dünyaya tersten bakan bir paylaşım yapmıştı. Hatta altına da “Yaşadığını hissettiren şeyler yapmaya devam et, sana hatırlatma & ben” yorumunu yazmıştı. Ne diyelim belki de onlar haklıdır. Düz anlayamadığımız dünyaya bir de tersten bakmak gerekiyordur, kimbilir!      

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz