Ece Erken Youtube Kanalı Açtı Ama Linç Yemekten Kurtulamadı: “Ahlak Bekçisinin Ahlaksızlık Defteri!”

Aleyna Özyaman

Haberler

28 Ocak 2021

Ece Erken Youtube Kanalı Açtı Ama Linç Yemekten Kurtulamadı: “Ahlak Bekçisinin Ahlaksızlık Defteri!”

Bir dönemin magazin sansasyonlarıyla ünlü sunucusu Ece Erken, şimdilerde sessiz sakin bir hayat sürüyor. Geçtiğimiz yıllarda Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programını Bircan Bali ile birlikte sunan Ece Erken, o dönemde gıybetin dibini vuruyordu! Ancak Ece Erken gitti, onun yerine Seren Serengil geldi. Program kaldığı yerden devam ediyor.

Ece Erken

Ece Erken’in ise evli bir adamla aşk yaşadığı iddiası magazin dünyasını karıştırmış; bu iddia üzerine Söylemezsem Olmaz programından ayrılmak zorunda kalmıştı. Hatta Ece Erken’in, aşk yaşadığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun evine giderek arabaların camlarını kırmasını kim unutabilir ki? Bu iddialar sonucunda Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz Haziran ayında eşinden boşanmıştı.

Ece Erken

Ece Erken’in Çok Konuşulan Aşk Hayatı!

Ece Erken

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilişkisi magazin gündeminde bomba etkisi yaratmış ve güzel sunucuyu işinden etmişti. Bir süre Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile ilişkisine devam eden Ece Erken, geçtiğimiz aylarda ilişkisinin bittiğini Instagram hesabından açıkladı. Ortaya atılan iddialara göre, Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ilişkisi kıskançlık yüzünden bitmiş!

Ece Erken

Yaşanan olayların durulması için sessiz bir hayata geçen Ece Erken’in dönüşü herkesi şaşırttı. Instagram hesabındaki bütün gönderileri silen ve saç rengini değiştiren Ece Erken, kendine Youtube kanalı açtı! Youtube kanalı açmak ünlüler arasında oldukça popüler. Kendini ve hayatını takipçileriyle paylaşmak istediğini söyleyen Ece Erken, ilk videosunu yayınladı bile.

Ece Erken’den Youtube Kanalı!

Youtuber olmaya karar veren Ece Erken “Merhaba Youtube, Ben Ece!” isimli ilk videosunu takipçileriyle paylaştı. 1 dakikalık teaser tadında mini bir video yayınlayan Ece Erken, videoda oğluna yer vermeyi ihmal etmemiş.

Kısa sürede 45 bin defa izlenen videoya gelen yorumlar ise pek de olumlu değil! Özellikle “aile” temalı konuşma yapan Ece Erken’i takipçileri “Bunları söylemek sana yakışmıyor, önce yaptıklarına bak!” diyerek yerden yere vurdular. İşte Ece Erken’in Youtube kanalına gelen bazı yorumlar:

Ece Erken Youtube yorum
Ece Erken Youtube yorum
Ece Erken Youtube yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz