Ece Erken’den Kavga İddialarına Cevap: Şikayetçi Olduk Dava Açıyoruz!

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2021

Ece Erken’den Kavga İddialarına Cevap: Şikayetçi Olduk Dava Açıyoruz!

Geçtiğimiz haftalarda evlenen Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu hakkında bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Gittikleri mekanda kavgaya karıştıkları söylenen çiftin yaralandığı haberleri magazin dünyasında şok etkisi yarattı. Konu ile ilgili ilk açıklama Ece Erken’den geldi.

Ece Erken’in Olayları Bitmek Bilmedi!

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ilişkisi, Şafak bey henüz Benan hanım ile evliyken başlamıştı. Bu ilişki sadece Şafak- Benan çiftinin evliliğine değil, Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun lüks araçlarına da bir hayli zarar vermişti. Bir gece sinir krizi geçiren Ece Erken, Mahmutyazıcıoğlu ailesinin evine giderek, Benan hanımın aracının aynasını kırmıştı.

blank

Bu konu ile ilgili yıllar sonra youtube kanalında konuşan Ece Erken pişmanlığını “Çok sinirlendirdi beni malum şahıs. Aslında araçları çizecektim ama keskin bir şey bulamadım. Ben de aynayı büktüm. Şimdi ayna bükücü diyorlar bana. Şu anki aklım olsa yapmazdım. Tabii ki üzgünüm. Ergenlik, saftiriklik ya da saçmalık diyeyim. Ama sinirlenince insan arada yapabiliyor.” sözleriyle dile getirdi.

Evliliğe Sıcak Bakmıyordu Ama…

Kendisine sorulan “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Yok desem de evet desem de yalan olur. Evlilik konusunda kafam çok karışık. İki kere evlenip boşandım. Şimdiki beraberliğimden de evlilik teklifi aldım. Ama evlilikten korkuyorum. Evlilik konusunda başarılı değilim. Sevgiliyken kapıyı vurup gidiyorsun, öyle bir gücün var ama evliyken yok. Sanki kelepçe takmak gibi geliyor bana. Çok sevdiğin insanla evlenmek çok ayrı bir şeydir eminim. Kapım evliliğe aralık ama tam açık değil.” cevabını veren Ece Erken, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile dünyaevine girdi.

Taziye Mesajı Çok Eleştirildi

blank

Henüz bu olayların etkisi geçmeden Alişan ile olan küslüğünü taziye mesajı ile bertaraf etmeye çalışan Erken’in bu hareketi takipçilerinden büyük tepki gördü. Bu konu ile ilgili açıklama yapmayan Ece Erken hakkında bugün bomba gibi bir iddia daha ortaya atıldı. O iddiaya göre Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu dün gece gittikleri mekanda hesap ödememek için kavgaya karıştı ve yaralandı!

Kavga İddialarına Cevep Geldi!

blank

Sosyal medya bu haberle çalkalanırken ilk açıklama Ece Erken’den geldi. Erken, instagram hesabında yaptığı açıklamada Yıldız Tilbe’yi dinlemek için gittikleri mekanda 19250 tl hesap geldiğini ve eşinin hesabı ödedikten sonra mekan sahiplerine sitem ettiğini, yanlarındaki arkadaşları darp edilirken eşinin ayırmak için araya girdiğini, bahsedildiği gibi bir kavga ve yaralanma olmadığını belirtti.

blank

Ayrıca telefona gelen banka mesajlarının ekran görüntüsünü de paylaşarak sitem Ece Erken, açıklamasını inandırıcı kılmak için elinden geleni yaptı. Bakalım hukuki süreç başlayacak mı? Ya da nasıl sonlanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz