Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın Telaşı Bitmiyor! Çekimler, Giyim Markası, Mekan Derken Şimdi de…

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’nın Telaşı Bitmiyor! Çekimler, Giyim Markası, Mekan Derken Şimdi de…

Masumlar Apartmanı’nda sergilediği performansla göz kamaştıran Ezgi Mola, hiç tatil yapamadan yepyeni bir projeye imza attı. Ancak Mola’nın telaşı yeni proje ile de bitmedi. Bakın şimdi de ne için koşturuyor!

Masumlar Apartmanı’da Hepimizi Büyüledi

Karate Can dizisi ile ekranlara merhaba diyerek, her geçen gün biraz daha kalbimizde yer eden Ezgi Mola şu sıralar kariyerinin zirvesini yaşıyor. Masumlar apartmanında canlandırdığı Safiye karakteri, başarılı oyuncuyu her geçen gün zirveye taşırken, Ezgi Mola yeni projesiyle de adından bir hayli söz ettiriyor.

Tatilden Vazgeçip Erşan Kuneri’ye Katıldı

blank

Masumlar Apartmanı’nda sergilediği göz kamaştıran performansı Cem Yılmaz’ın da gözünden kaçmayan Ezgi Mola, son olarak Erşan Kuneri kadrosuna dahil oldu. Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Çağlar Çorumlu gibi isimlerin de yer aldığı 8 bölümlük mini dizinin çekimleri için gece gündüz çalışan Ezgi Mola, bir hayli yoruldu.

Telaşı Bitmek Bilmedi

blank

Masumlar Apartmanı’nın çekimleri biter bitmez Erşan Kuneri’nin provalarına başlayan Ezgi Mola, bu yaz ne yazık ki hiç tatil yapamadı. Alaçatı’da açtığı Roop adlı mekana bile uğrayamayan Mola, o işleri de yakın arkadaşı Enis Arıkan’a devretti. Mekanı kapatmadan ayrılmayan Enis Arıkan, arkadaşını hayal kırıklığına uğratmadı.

blank

Bütün bunarla uğraşırken bir yandan da kendisine ait tasarımları Ezomola markası ile piyasaya süren Ezgi Mola, 2021’i resmen çalışarak geçirdi. Görüldüğü kadarıyla emeklerinin karşılığını da alan Mola’nın telaşı bununla da bitmedi. Masumlar Apartmanı, Erşan Kuneri, Roop, Ezomola derken bu sefer de ezgi Mola’yı misafir telaşı sardı.

Repo gününü evde kek ve kurabiye yaparak geçiren Ezgi Mola, çaya misafir davet etti. Misafirleri için fındıklı un kurabiyesi ve kek yapacağını söyleyen güzel oyuncu, hazırlıklarını adım adım sosyal medya hesabında paylaştı. Kekinin çok kabarıp taşmasından endişelenen Ezgi Mola, ne yapacağını şaşırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz