Dedikodu Kazanı: Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan Sessizliğini Bozdu, Ece Erken 20 Bin TL Ödeyince Ortalık Karıştı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

25 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan Sessizliğini Bozdu, Ece Erken 20 Bin TL Ödeyince Ortalık Karıştı!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır olun! Bugün yine birbirinden ünlü isimlerin gıybetini yapacağız. Bakalım bugün ünlüler camiasında neler yaşanmış?

1. Şahan Gökbakar’dan Koronavirüs Çıkışı!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar Instagram’da Koronavirüs hakkında isyan etti; “Bakın bu sonbahar ve kış aylarında yine kapanacağız. Neredeyse 17 günlük kapanmanın rakamlarına geldik… Bu gidiş onun habercisi. Benim ve ailemin de ferdi olduğumuz bu toplumun, tüm sosyal seviyelerinden bazılarının aymazlığı, umursamazlığı, duyarsızlığı, cahilliği ve vurdumduymazlığı sebebiyle bütün herkes zarar görüyor. Sağlık çalışanları bıktı, esnaf bıktı, kendini koruyan, aşılanan topluma saygılı insanlar bıktı. Bu gidişat size şunu göstersin, yukarıda saydığım tüm sıfatlar Covid-19’dan daha tehlikeli…”

2. Ece Erken Gece Gece Kavgaya Karıştı!

blank

Dün akşam gittikleri bir mekanda olay çıkan Ece Erken o anları Instagram’da anlattı; “Dün gece arkadaşlarımızla hayatımızda ilk kez gittiğimiz Mücver isimli mekanda Yıldız Tilbe’nin 23.20’de sahne almasından ve yemeklerin geç gelmesinden dolayı müşteriler mekanı çatal bıçakla protesto ettiler. Gece 01.00’de Yıldız Tilbe hala sahnedeyken ana yemek köfte olan bir iki çeşit meze verilen mekanda 6 kişi için 19.250 TL hesap ödedik. Eşim ödemeyi yaptıktan sonra “Bu milleti dolandırmak değil mi” diye sitemini belirttikten sonra yanımızdaki arkadaşımız darp edilirken eşim araya girmiştir. Şikayetçi olduk…Yani hesap ödememek için değil, ödenen hesaba edilen bir sitem söz konusu. Zaten gergin olan diğer müşteriler de tepkilerini belli etmiştir. Yazıldığı gibi kaş göz patlamadı. Şikayetçi olduk, dava açıyoruz.” Bu arada detaylar için:

3. Sedef Avcı’dan Tatilcilere İsyan!

blank

Güzel oyuncu Sedef Avcı, güney sahillerinde Koronavirüs’ü umursamadan eğlenen tatilcileri hedef alarak bir story paylaştı; “Bu görüntüleri gördükçe Eylül’de yavrularımız nasıl okula gidicek diye düşünmeyen ebeveyn var mı? Biraz müdehale mi etseniz acaba ülke büyüklerimiz? Malum sırf aşı olmamız yeterli değil!” Ancak sosyal medya kullanıcıları vatandaşları eleştiren Sedef Avcı’ya sitem etti.

4. Alişan’dan Mevlit Açıklaması!

blank

Geçtiğimiz günlerde kardeşi ve menajeri olan Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan sonunda sessizliğini bozdu. Kardeşinin vefatının 7. gecesinde mevlit yapacağını açıklayan Alişan Instagram’dan duyuru yaptı; “Merhum kardeşim Selçuk Tektaş’ın 7. gecesi sebebiyle mevlit programımız 27.07.2021 Salı günü akşam namazından sonra Teşvikiye Camii’nde yapılacaktır” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz