Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan Instagram’dan Yaptığı O Açıklamayla Herkesi Çok Şaşırttı: “Merhum…”

Aleyna

Haberler

25 Temmuz 2021

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Kaybeden Alişan Instagram’dan Yaptığı O Açıklamayla Herkesi Çok Şaşırttı: “Merhum…”

Geçtiğimiz günlerde kardeşi Selçuk Tektaş’ı Koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan’ı cenazede görenlerin içi acımıştı. Cenaze boyunca gözünün yaşı dinmeyen Alişan’ın o görüntüleri sosyal medyada olay oldu. Kardeşine son görevini yapmak için dik durmaya çalışan Alişan’ın çaresiz anları pek çok sosyal medya kullanıcısının kalbini yaraladı. Uzun yıllardır kardeşiyle birlikte çalışmaya devam eden Alişan, hem kardeşini hem de menajerini kaybetmiş oldu. Sessizliğe gömülen Tektaş ailesinden sonunda haber geldi. Kardeşinin ölümünün 7. gecesinde Teşvikiye Camii’nde mevlit yapılacağını duyuran Alişan, kardeşine verdiği sözü tutmaya çalışıyor.

Bu Sözler Ciğerimizi Yaktı!

blank

Alişan, kardeşini kaybettikten sonra Instagram’dan yaptığı bir açıklama ile Selçuk Tektaş’a şu sözlerle veda etmişti; “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın herşeyimdin… Ben şimdi sensiz ne yapacağım.. Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi… Allah’ım seni bizden daha çok istedi yanına aldı… 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı, şimdi 4 çocuğum var artık… Sen rahat uyu Eyşanım, Ceylanım, Merve’m bana emanet… Seni çok seviyorum abim… Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim… Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um… Seni çok seviyorum Allah’ım mekanını cennet eylesin İnşallah…”

Alişan’dan İlk Açıklama!

blank

Alişan’ın bu gönderisine kısa sürede yorum ve beğeni yağdı. Ailesine düşkünlüğüyle tanınan Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı ünlüler camiasında da hüzüne neden oldu. Cenazeye katılan ünlülerin dışında Instagram’dan Alişan’a başsağlığı dileyen ve hatta bu bahane ile barışmak isteyen ünlülerin kavgası da magazin gündemini bir hayli meşgul etti. Uzun süredir sessizliğini koruyan Alişan, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kardeşi için mevlit yapacağını duyurdu; “Merhum kardeşim Selçuk Tektaş’ın 7. gecesi sebebiyle mevlit programımız 27.07.2021 Salı günü akşam namazından sonra Teşvikiye Camii’nde yapılacaktır”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz