Eda Ece ve Şevval Sam Yasak Elma’nın Setinde Sabah Dansı Yaptı! Mutlu Set Eğlencesi!

Aleyna

FOX

19 Aralık 2020

Eda Ece ve Şevval Sam Yasak Elma’nın Setinde Sabah Dansı Yaptı! Mutlu Set Eğlencesi!

Fox TV’de yayınlanan fenomen dizi Yasak Elma’nın setinde eğlence var! Dizide Yıldız karakterine can veren Eda Ece ve Ender karakterini canlandıran Şevval Sam bakın neler yapıyor!

Yasak Elma dizisi ekranlara geldiği günden bu yana herkes tarafından sevilen ve oldukça fazla hayran kitlesine sahip olan bir dizi. Dizinin böylesi sevilmesi de oyuncuların samimiyetinden ve oynadıkları karaktere hakkını vermelerinden kaynaklanıyor.

Eda Ece’yi biliyorsunuz. Bu diziyle birlikte ününe ün katan başarılı oyuncu hem dizide canlandırdığı karakterle hem de özel hayatıyla sık sık gündemde olan bir isim. Eda ece sosyal medyada çok aktif olan bir oyuncu. Biz de onu Instagram’dan takip ederek şahsi hayatında neler olduğunu görebiliyoruz.

Yasak Elma Ekibi Tam Bir Aile!

Yasak Elma dizisinin ekibi birbirini öyle çok seviyor ki yaptıkları her paylaşımda bunu vurguluyorlar. Bir aile olmuşlar adeta! Eda Ece de geçen gün paylaştığı bir postta buna değinmişti.

Eda Ece, “Aile tablosu” notunu postun altına ekleyerek yönetmen Neslihan Yeşilkurt, oyuncu arkadaşı Şevval Sam ve Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin’i etiketlemişti. Oldukça samimi görünüyorlardı!

“Her Dakika Ciddi Olamayız!”

Eda Ece geçenlerde setteki eğlenceli anlara vurgu yapan bir paylaşım da yapmıştı. “Sette her dakika ciddi olamayız.” diyen güzel oyuncu sette çektiği eğlenceli bumerangları takipçileriyle paylaşmıştı.

Sette Eğlence Bitmiyor! Bu Kez de Sabah Dansı Yaptılar!

Eda Ece ve Şevval Sam bu sabah yine setten merhaba diyorlar. Çekime hazırlanıyorlar belli ki. Öyle eğleniyorlar ki Eda Ece de bunu görüntülemeden durmuyor.

Eda Ece Instagram’dan hikaye olarak bu eğlenceli dakikaları tüm takipçilerine gösteriyor. “Mutlu set her şeydir.” notuyla paylaştığı hikayede Şevval Sam ve ekip arkadaşları çılgınlar gibi dans ediyor.

“Sabah dansı.” diye adlandırdıkları bu eğlenceli dans sayesinde yüzleri gülümseten görüntüler ortaya çıkıyor. Yasak Elma seti böylesi eğlenceli dakikalar geçirirken ekranlara da onların bu samimiyeti ve eğlencesi yansıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz