Ayrıldılar İddialarına Yanıt Barış Murat Yağcı’dan Geldi: Nisa Bölükbaşı’yla Aşka Geldi!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Ayrıldılar İddialarına Yanıt Barış Murat Yağcı’dan Geldi: Nisa Bölükbaşı’yla Aşka Geldi!

Survivor 2020’nin hayatımıza yansımaları hala devam ediyor! Koronavirüs pandemisi sebebiyle aylarda hergün seyrettiğimiz Survivor, eminim yayın hayatı boyunca böyle sıkı takip edilmemiştir!

Survivor biteli aylar oluyor 2020 şampiyonu Cemal Can; yeni bir projeye çoktan başladı bile ama Survivor yarışmacılarından bazıları hala gündemi meşgul edebiliyor! Bu isimler: Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı!

Sevgili Oldukları Ortaya Çıktı!

Yarışma boyunca, birbirlerine abi-kardeş olarak davranan ikilinin; yarışma sonrası beraber tatile çıktıkları iddia edilmişti. Basına ve sosyal medyaya pek çok fotoğraf sızdırıldı ama hepsi için “Biz yakın arkadaşız!” açıklaması yapmakla yetindiler sadece!

Ancak geçtiğimiz haftalarda öyle bir video ortaya çıktı ki, ne Nisa ne de Barış bu ortaya çıkan videoyu inkar edemezdi! Bu yüzden ilişkilerini kabul etmek zorunda kaldılar. İddiaya göre Enes Batur’un evinde çekilen bu video, bir şekilde fake Instagram hesabı açılarak sızdırılmış ve sosyal medyaya yayılmıştı. Videoda ise, Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı öpüşüyordu! Videodan sonra ilişkilerini kabul eden ikili, birbirlerine sevgilerini göstermeye başladılar. Yayınladıkları açıklama da, “Arkadaş kurbanı olduk!” diyen Nisa ve Barış, videoyu çeken ve ortaya çıkaran kişileri mahkemeye vereceklerini söyledi. Haberin detayları için:

Nisa Bölükbaşı Exxen’den Çıkarıldı!

Bu iddiaların ve videoların ortaya çıkmasının ardından, Exxen ‘de hazırlanacak sürpriz Survivor projesinde kadroda ismi geçen Nisa Bölükbaşı kadrodan çıkarıldı.

Ardından, Barış Murat Yağcı’nın ve Nisa Bölükbaşı’nın ayrıldıkları, Instagram hesaplarını kapattıkları iddia edildi. Ancak, Nisa bu iddiayı reddetti ve “Hesabım çalındı, ben kapatmadım” açıklamasında bulundu. Ancak, yine de birbirlerini takip etmeyi bırakan ikili için sosyal medyada çoktan ayrıldılar dedikoduları dönmeye başlamıştı bile.

Ayrılmadık Storysi!

Bütün bu iddiaların ardından, bugün Barış Murat Yağcı’dan bir hamle geldi! Nisa ile story atan Barış. Ayrıldılar iddialarını yalanlayarak; “Birlikteyiz!” mesajı verdi! Story’de Nisa’nın şarkı söylediğini görüyoruz.

Nisa ise, Barış’ın bu iddiasını güçlendirircesine; Barış Murat Yağcı ile el ele tutuştukları bir fotoğraf karesi paylaştı! Artık tamamen eminiz ki, her fırsatta “kardeşiz” açıklamaları yapan bu çiftin ilişkileri tam gaz devam ediyor!

Barış Nisa
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz