Demet Akalın’dan Şok İtiraf Geldi: “Sıla’nın Yerinde Olsaydım O Şarkıyı Bana Vermezdim!”

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Demet Akalın’dan Şok İtiraf Geldi: “Sıla’nın Yerinde Olsaydım O Şarkıyı Bana Vermezdim!”

Türk pop müziğinde olayların kraliçesi olarak nam salan Demet Akalın, yeni çıkartacağı single çalışması için hazırlıklara başladı!

Instagram ve Twitter’ı aktif olarak kullandığını bildiğimiz Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda yeni single çalışmasının önümüzde haftalarda geleceğinin haberini, stüdyodan bir fotoğraf paylaşarak vermişti:

Sabah Programı Yapmaya Başladı!

Demet Akalın ne kadar müzik kariyeri ile tanınıyor olsa da, geçtiğimiz aylarda ilk defa bir programın sunuculuğunu, yakın arkadaşı Alişan’la paylaşmaya başladı. O program: “Demet ve Alişan’la Sabah Sabah”
Demet Akalın’ı bu kadar uzun süre televizyonda görmek bize biraz yabancı gelse de, kendisi sunuculuğunu da gayet iyi yapıyor! Belki bir sonraki Seda Sayan, Demet Akalın olabilir neden olmasın!

Star TV’de yayınlanan programda, hergün ünlü konuklar ağırlanıyor, yemek tarifleri veriliyor. İzleyicilere faydalı bilgiler vermeyi de ihmal etmiyorlar.

Demet Akalın İsyan Etmişti!

Program ilk yayınlanmaya başladığında Demet Akalın; “İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar, ‘müziği bıraktım’ diyorlar. Bunu dedikten bir hafta sonra şarkı çıkaranlar var” açıklaması yapmış ve konuk bulma konusunda zorluk çektiğini dile getirmişti.

Daha sonraları, programa katılmamak için “müziği bıraktım” diyen kişinin Hakan Altun olduğu ortaya çıkınca, Instagram’dan şöyle bir açıklama yapmıştı sevilen şarkıcı: “Sevgili Demet ve Alişan beni davet etti ama pandemi sebebiyle 2020’de şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk hem riskli gruptayım ben. Bir yanlış anlaşılma… Ölürüm de müziği bırakamam.”

Kendi Programında İtiraf Etti!

Demet Akalın, kendi sabah programında ise yeni çıkaracağı single “Kahır” için çarpıcı bir açıklamada bulundu!

Sinan Akçıl’ın konuk olduğu programda, konu Demet Akalın’ın yeni şarkısına çektiği klibe geldiğinde; “Sıla neden bana bu şarkıyı verdi bilmiyorum, ben olsam bana vermezdim!” açıklamasında bulundu.

Demet Akalın, bu itirafını Instagram’da haber yapan “2. sayfa” isimli magazin sayfasına yorum yaparak; kendi kendini bozmuş oldu! Demet Akalın bizleri şaşırtmaya devam ediyor!

Demet Akalın Sıla
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz