Efsun’dan Yamaç’a Büyük Rest: Bazı Suçların Affı Olmaz! Çukur 33. Bölüm Fragmanında Koçovalılar Toparlanıyor

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Efsun’dan Yamaç’a Büyük Rest: Bazı Suçların Affı Olmaz! Çukur 33. Bölüm Fragmanında Koçovalılar Toparlanıyor

Amca’nın Çukur’da yarattığı hegemonyayı yıkmaya çalışan Yamaç ailesini yeniden bir arda tutmaya çalışıyor. İşi hiç kolay olmasa da eski Çukur yavaş yavaş onun etrafında toplanmaya başlıyor. İşte sevilen dizi Çukur’da geçen hafta yaşananlar ve Çukur 33. bölüm fragmanı!

Karaca da Amca Kurbanı Oldu

Çukur Karaca

Geçtiğimiz hafta Amca’nın isteği ile Celesun’u Çukur’dan gönderen Karaca ondan bir türlü haber alamayınca telaşlanmaya başlar. Amca ise onu oyalamak için ona bir iş verir. Ancak depoları kontrole giden Karaca o esnada adamlardan birisinin elinde Celesun’un tespihini görür. Bir şekilde onu konuşturur ve Celesun’un Amca’nın emriyle öldürüldüğünü öğrenir. Bu arada herkes Yamaç’ın evine yemeğe gitmiştir. Amca’yı evde bekleyen Karaca ona silah çeker fakat Amca silahı elinden almayı başararak Karaca’yı boğarak öldürür.

Koçovalılar Toparlanıyor

blank

Diğer yandan birlikte daha geniş bir eve çıkan Yamaç ve Cumali kardeşler moral olarak da toparlanmaya başlarlar. Eski halini özleyen Cumali Damla’nın da desteği ile yeniden özlediği günlerine geri dönmeye başlar. Metin, Aliço ve Medet’in de aralarında olduğu ekiple Koçovalılar yeniden eski gücüne geri dönmeye başlarlar.

Çukur 33. Bölüm Fragmanı

Yayına giren 33. bölüm fragmanında ise Amca Karaca’nın eşyalarını toplayıp evden gittiğini söyler. Ancak başta Sultan Hanım olmak üzere kimse buna inanmaz. Amca he ne kadar “Ne diyorsam o” dese de aileden kimse Karaca’nın peşini bırakmayacaktır. Ki Akın’ın eşi Amcanın Karaca’yı boğduğunu gördüğünü söyler. Diğer yandan tüm aile Yamaç ve Cumali’nin evinde toplanır. Bu esnada Yamaç ailede herkesin birbirini affetmesi gerektiğini söylerken Efsun “Bazı suçların affı olmaz” diyerek Yamaç’a karşı çıkar.

Benzer Haberler

Narin 18 Nisan 2021

Efsunun söyledi çok doğru ona katılıyorum

Yorum Yaz