Sahiplendiği Kimseyi Paylaşamıyor! Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Fragmanında Han’ın Gergin Anları

Aleyna

TRT 1

17 Nisan 2021

Sahiplendiği Kimseyi Paylaşamıyor! Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Fragmanında Han’ın Gergin Anları

TRT 1’in sevilen dizilerinden birisi olan Masumlar Apartmanı bu hafta yine hayranlarını ekrana bağlayacak. Han’ın kişiliğindeki sorunlar bu bölümde daha çok ortaya çıkıyor. İşte yeni yayınlanan Masumlar Apartmanı fragmanı!

Neriman Hayata Küsüyor!

Geçtiğimiz hafta Neriman yaşadığı hayal kırıklığının sonucunda adeta her şeyden vazgeçmiştir. Hatta hayatla tüm bağlarını koparır ve ciddi bir bunalıma girer. Neriman’ın bu halinden kurtulması için elinden geleni yapmaya hazır olan Ege’nin çabaları sonuçsuz kalır.

İnci Gülben’e Yardım Edebilecek mi?

Masumlar Apartmanı - Merve Dizdar - Gülben

Diğer yandan İnci de Gülben’in yaşadığı sorun karşısında onun yanında olmaya ve ona destek vermeye çalışır. Ancak Gülben’e adım atmaya çalışırken karşısında yine Safiye’yi bulur. Yağmur ise hastalarından birisi ile ciddi bir sorun yaşar. Bu durum Han’ı oldukça sinirlendirir. Esra ayrıca Esat’a ulaşmaya çalışır fakat artık başına bir şeyler geldiğinden şüphelenmeye başlar. Ayrıca Esat’ı merak eden yalnızca Esra değildir. Gülben ve İnci de Esat’ın nerede olduğunu Han’a sorarlar. Bu durum Han’ı iyice çığırından çıkartır ve öfke patlaması yaşamasına neden olur.

Masumlar Apartmanı 30. Bölüm Fragmanı

Bu bölümde Han’ın dengesizlikleri daha da had safhaya çıkacak. Ayrıca Han’ın bodrumda zorla tuttuğu kişinin kim olduğu da ortaya çıkacak gibi görünüyor. Psikolog seanslar ilerledikçe Han’ın kişiliğini daha net bir şekilde çözümlemeye başlar. Bu durumsa Han’ı daha fazla rahatsız eder ve panikleyen Han daha da dengesizleşir. Diğer yandan kapıcı Naci Hocanın klarnetini Safiye’ye getirir. Acaba bodrumda tutulan kişi Naci Hoca mı yoksa Esat mıdır?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz