Utanacak Olan Bakmasın! Şeyma Subaşı “Fairy Tale” Aşkı Meedo’yu Öpmelere Doyamadı: Gözü Kamerada Dudağı Boynunda!

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Utanacak Olan Bakmasın! Şeyma Subaşı “Fairy Tale” Aşkı Meedo’yu Öpmelere Doyamadı: Gözü Kamerada Dudağı Boynunda!

Instagram’ın en gezgin güzellerinden Şeyma Subaşı’nın Bali tatili hız kesmeden devam ediyor. Bali’nin her noktasına nüfuz etmeden Miami’ye dönmeyeceğini bizlere belli eden Şeyma; sadece Bali’nin değil sevgilisi Meedo’nun da her noktasına nüfuz etmeden duramıyor! Önceki paylaşımlarında Meedo’nun kucağına oturan, sırtına çıkan, tepesine tırmanan Şeyma; bugün de sevgilisini öpmeye doyamadı. Fakat sevgilisini öperken gözü, çektiği Instagram storysindeydi! Şeymacığım, utanıyorsan biz çıkalım istersen?

Şeyma Subaşı

Unutmayın ki Bana Hiçbir Şey Olmaz!

Acun Ilıcalı’yla sansasyonu bol ilişkisiyle popülerlik kazanan Şeyma Subaşı, son dönemlerde dolardan bile hızlı değer kazanarak; eski eşi Acun Ilıcalı’dan daha konuşulan biri haline geldi. Ünlü medya patronu ile ayrıldıkları zaman Melisa’nın velayeti ve nafakasıyla uzun bir süre Türkiye gündemini meşgul eden Şeyma Subaşı; Bebek’teki kafesini kapatınca kötü günler yaşamaya başladı.

Şeyma Subaşı

Hatta Acun Ilıcalı’dan ayrılır ayrılmaz İtalyan DJ Guido Senia ile birliktelik yaşamaya başlayan güzelimiz; bu konuda da sosyal medyadan çok eleştiri aldı! Fakat tanınmaya başladığı günden beri kendisine yapılan eleştirilere aldırmadığını ve umursamadığını her fırsatta dile getiren Şeyma; Guido ile bir yıllık bir ilişkiden sonra “mesafe” konusunun onları zorladığını söyleyerek ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Aşka Geldi!

Guido’dan sonra bir süre yalnızlığa bürünen Şeyma; bundan 4 ay önce Miami’de Mısırlı milyarder Meedo ile tanışınca “fairy tale” yaşamaya başladı! Hatta Meedo, Şeyma’nın ailesiyle tanışarak “damat” adayı olduğunu herkese kanıtladı. İstanbul’dan sonra soluğu Bali’de alan çiftimiz; burada huzur dolu bir tatil geçiriyor!

Bali’de, partilemek yerine kendini meditasyona adayan Şeyma Subaşı; meditasyondan arta kalan vakitlerde de Bali’yi keşfetmeyi ihmal etmiyor. Tabii Şeyma’ya bu tatil fırsatını sağlayan Meedo ise Şeyma tarafından bol bol şımartılıyor! Aşka gelen güzelimiz; sevgilisini öpe öpe doyamadığı bir Instagram storysi atarak dostu düşmanı çatlattı.

Benzer Haberler

Servet 18 Nisan 2021

Yemin ederim turklüğümden utanıyorum bu kadın için hiçmi gürür yok sende hiçmi özelin yok o yanında küçücük kız çocuğuna örnek olma bari

Yorum Yaz