“Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim?” Diye İsyan Eden Aygün Aydın Sevgilisi Hakan Sabancı’yı İfşaladı: “Pes ediyorum”

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

“Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim?” Diye İsyan Eden Aygün Aydın Sevgilisi Hakan Sabancı’yı İfşaladı: “Pes ediyorum”

Oyuncu Aygün Aydın, uzun süredir flörtleştiği çapkınlar kralı Hakan Sabancı’dan umudunu kesti. Ama bunu çok ilginç bir yolla ifade etti, karşılığını da aldı!

Hakan Sabancı

Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancıların veliahtı Hakan Sabancı, işinden çok çapkınlıklarıyla gündeme geliyor. Neredeyse her hafta başka biriyle anılan Hakan Sabancı, bir Sevgililer Günü’nde dört ayrı adrese gül göndermişti, düşünün. Bir ara, Almanya’da yaşayan ve gizlediği bir kızı olduğu bile söylendi! Ama Sabancı ailesi bu iddiay dair bir açıklama yapmadı, işin doğrusunu kimse bilmiyor. Ama konu hakkındaki mesajları Instagram’dan kaldırmaları soru işareti yaratıyor.

“Bu sürtüklerle baş edemem”

Hakan Sabancı’nın da pandemi mağduru olduğu ve bu yüzden Instagram’dan “avlanmak” zorunda kaldığı söyleniyordu. “Bu Tarz Benim” programıyla dikkat çekse de aslında bir oyuncu olan Aygün Aydın’la da bu yolla tanışmış. İddiaya göre, geçtiğimiz 14 Şubat’ta da Hakan Sabancı ve Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çiftiyle Çeşme tatiline gitmiş. Bu iddiaları pek kimse ciddiye almasa da, yalıdan paylaştığı bir fotoğraf iddiayı güçlendirdi. Dün geceki Instagram patlaması ise her şeyi ortaya döktü!

Aygün Aydın story

Aygün Aydın, flörtleştiği Hakan Sabancı’nın yorum ve beğeni manyağı ettiği kadınları paylaştı ama hayli ilginç bir şekilde. “Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim? Geçen gaza gelip arabanın üstünde bikinili fotoğraf attım sülalem linç ediyordu resmen ki anne tarafım Ukraynalı olmasına rağmen” diyen oyuncu, soy bilgilerini de sitemine eklemeyi ihmal etmedi! “Hayal kuruyorsun” diyenler için de Hakan Sabancı’yla olan mesajlaşmalarını paylaştı.

Aygün Aydın story

Bebek’teki Sabancı teknesine insanlar doluşmaz inşallah!

Aygün Aydın Hakan Sabancı story

Aygün Aydın’ın ifşalarının ödülü ise Instagram’dan aldığı mavi tik oldu.

Aygün Aydın story

Bakalım, bu konu daha nerelere varacak? Gerçi, Hakan Sabancı’nın bu sitemleri de pek umursayacağını sanmıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz