Tüm Türkiye Seferber Oldu: Esra Erol’un Programında Karısı Komşusuna Kaçan Orhan’ın Çaresizliği Yürekleri Yaktı!

Aleyna

ATV

5 Mayıs 2021

Tüm Türkiye Seferber Oldu: Esra Erol’un Programında Karısı Komşusuna Kaçan Orhan’ın Çaresizliği Yürekleri Yaktı!

ATV ekranlarında her gün birbirinden farklı ve ilginç hayat hikayelerine dokunmaya devam ediyoruz. Bugün ise eşi komşusuna kaçan Orhan ve 4 çocuğun dramı herkesin yüreklerini dağladı! Esra Erol’un canlı yayınında Orhan ve çocuklarına destek telefonları yağdı.

Esra Erol

4 Çocuğunu Bırakıp Komşusunun Sevgilisine Kaçtı!

Hafta içi her gün ATV’de canlı yayınla ekranlara gelen Esra Erol’un programında çoğu kez absürt kişiler ve olayları izlemek zorunda kalıyoruz. Her hafta “daha fazla ne olabilir?” diye düşünürken; programa katılan kişiler absürtlüğün sınırı olmadığını ekran başındaki herkese kanıtlamayı başarıyor. Hatta bazı konuklar başına gelenlerden ders almayıp aynı hatayı ikinci kez de tekrarlayabiliyor.

Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez evden kaçan Nilüfer’in konusuyla sarsılsak da; bugün programa katılan Orhan ve hayat hikayesi herkesin yüreğini dağladı! Bacağından engelli olan Orhan, komşusu Zehra’yla birrlikte Esra Erol’un programına katıldı. Orhan’ın ve Zehra’nın iddiasına göre Sibel; Zehra’nın sevgilisi Ümit’le beraber kaçıyor ve kendilerine hayat kurmaya başlıyorlar.

Türkiye Orhan İçin Tek Yürek Oldu!

Sibel ilk başlarda “abi” diyerek hitap ettiği Ümit’le zaman içinde aşk yaşamaya başlıyor. Ancak iddialar bununla sınırlı değil. Orhan’ın ve Zehra’nın anlattıklarına göre Sibel, geceleri herkes uyuduktan sonra yanına 15 yaşındaki çocuğunu da alarak gece erkeklerin yanında eğlenmeye gidiyormuş. Orhan uyanmadan önce de eve geri dönüyor hatta Orhan işe gittikten sonra da eve erkek arkadaşlarını davet ederek eşini aldatıyormuş!

Canlı yayına bağlanan Sibel, Zehra’nın erkek arkadaşı Ümit’le birlikte olduğunu kabul etti. Ancak Orhan’ın kendisine ve çocuklara şiddet uyguladığını söyleyince ortalık karıştı. Sibel gittikten sonra çocuklarını bakamayacağını ifade eden Orhan, bayramdan sonra 4 küçük çocuğunu devlet korumasına vereceğini anlatınca; hem Orhan’a hem de çocuklarına destek telefonları yağmaya başladı! Telefona bağlanan kişiler Orhan’ın bir yıllık kirasını ödeyeceğini ve borçlarını kapatacağını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz