Hekimoğlu Dizisinin Emre’sinden Korkutan Haber! Ünlü Oyuncu Koronavirüs’e Yakalandı

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Hekimoğlu Dizisinin Emre’sinden Korkutan Haber! Ünlü Oyuncu Koronavirüs’e Yakalandı

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’nda hem yakışıklılığı ile hem de başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Aytaç Şaşmaz’dan kötü haber geldi. Ünlü oyuncunun Koronavirüs’e yakalandığı öğrenildi.

hekimoğlu-aytaç şaşmaz

Hekimoğlu Çekimlerine Ne Olacak?

Türkiye’nin en fenomen dizilerinden biri haline gelen Hekimoğlu, başladığı ilk günden beri ekranlarda adeta fırtınalar estiriyor. Her bölümüyle bambaşka bir heyecan yaratan dizi, sıra dışı bir doktor olan Ateş Hekimoğlu’nun hikayesini izlediğimiz bu dizi kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı bile.

hekimoğlu-aytaç şaşmaz

Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan Saban, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın olduğu dizinin yakışıklı doktoru Emre’den hayranlarını çok üzecek bir haber geldi. Hekimoğlu’nun yakışıklı doktoruna hayat veren Aytaç Şaşmaz’ın Koronavirüs’e yakalandığı öğrenildi. Hekimoğlu dizisinin çekimlerine ise ne olacağı merak konusu. Ünlü oyuncuya buradan geçmiş oldun dileklerimizi sunuyoruz.

Abi-Kardeş Türkiye’nin Yeni Jönleri Oldu

1998 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz’ı ilk Kötü Çocuk filminde izlemiştik. Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu’nun başrollerinde oynadığı Kötü Çocuk ile sektörün ilgisini çeken ünlü oyuncu filmin ardından Söz dizisindeki rolünü kapmıştı. Söz dizisi ile büyük bir çıkış yapan Aytaç Şaşmaz, daha sonra Aşk Tesadüfleri Sever 2’nin kadrosunda yer aldı. Genç oyuncu şimdilerde Hekimoğlu’nda fırtınalar estiriyor.

hekimoğlu-aytaç şaşmaz

Aytaç Şaşmaz’ın abisi ise Türkiye’nin en beğenilen erkek oyuncularından biri. Güneşi Beklerken ile büyük bir çıkış yapan İsmail Ege Şaşmaz, Aşk Laftan Anlamaz, Aşk Yalanı Sever, Günebakan gibi projelerde yer aldı. İsmail Ege Şaşmaz en son Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolde olduğu Sen Çal Kapımı dizisinin kötü adamı Kaan Karadağ’ı canlandırmıştı. Yetenekleri ile dizilerin yeni gözdesi haline gelen abi kardeş Türkiye’nin yeni jön adayları.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz