Ekşi Sözlük Ofisini Basmış! İbo Şov’a Katılan Şafak Sezer’in O Eski Halinden Artık Eser Yok

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Ekşi Sözlük Ofisini Basmış! İbo Şov’a Katılan Şafak Sezer’in O Eski Halinden Artık Eser Yok

Bir dönemin en ses getiren isimlerinden biri olan Şafak Sezer, İbo Show ile tekrar gündeme geldi. Meğer bir dönem Ekşi Sözlük’ü basmış!

Başarılı Bir Komedyen: Şafak Sezer

Kutsal Damacana ve Kolpaçino gibi başarılı komedi işlerine imza atan Şafak Sezer, aynı zamanda oldukça ses getiren bir isim. Gerek yaptığı işler, gerekse de anlık yaşadığı sinir krizleriyle geçtiğimiz yıllarda sık sık gündeme gelmişti.

Onunki Mutlu Bir Evlilik

blank

Yaşadığı bu krizlerin kıskançlık kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz! Zira o mutlu bir evliliğe sahip. Ünlüler camiasında yer alan kişiler genellikle yaşadıkları aşklar, kaçamaklar ve polemiklerle ön plana çıkarken Şafak Sezer için durum biraz farklı. O, ya imza attığı başarılı projelerle ya da sinir krizleriyle gündeme gelen bir isim. Hatta, kameralara yansıyan kriz anlarından sonra hastaneye kaldırılmışlığı bile var.

Film Setinde de Gözü Dönüp Kavga Çıkarmıştı

blank

Aslında, Şafak Sezer’in öfke sorunu yaşadığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. Hatta, kavgacı bir ruha sahip olduğunu bizzat kendisi bir röportajında dile getirmişti. Maskeli Beşler Kıbrıs filminin çekildiği sıra Peker Açıkalın’la, Türk Malı dizi çekiminde partneri Binnur Kaya ile ve Kolpaçino Bomba film setinde de figüranla kavga etmişti. Yani sizin anlayacağınız, ünlü komedyen Şafak Sezer’in tersi pis.

İbo Show’a Katılan Şafak Sezer Yeniden Gündeme Geldi

blank

Bunun ilk vukuatı olmadığını biliyorduk ancak Ekşi Sözlük’ün ofisini bastığını da bilmiyorduk. 2011 yılının internet haberlerini karıştırdığımızda Milliyet’inden Sabah’a tüm kaynaklarda bu habere rastlayabiliyoruz.

“Kim Yazıyorsa Karşıma Çıksın”

blank

Ekşi Sözlük’ün Levent’te bulunan ofisini basan Şafak Sezer, “Bu yazıları kim yazıyorsa karşıma çıksın.” şeklinde bağırmaya başlamış. Sezer’i bu kadar sinirlendiren ise; “Otomobilinde çivili sopa taşıyor.” yazısı olmuş. Ekşi Sözlük avukatlarının zorla sakinleştirdiği Sezer, neyse ki kavga çıkarmadan olay yerinden ayrılmış.

Artık O Bambaşka Biri

İbo Show bizlere gösterdi ki Şafak Sezer’in o agresif halinden eser kalmamış. Neşe dolu, sempatik karakteriyle etrafa mutluluk saçmaya devam ediyor.

Allah mutluluğunu bozmasın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz