Yeni Başrol Oyuncusu O Olmuştu! Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı’nda Hangi Karakteri Oynayacağı Belli Oldu

Aleyna

Haberler

27 Ocak 2021

Yeni Başrol Oyuncusu O Olmuştu! Tuba Büyüküstün’ün Sefirin Kızı’nda Hangi Karakteri Oynayacağı Belli Oldu

“Sefirin Kızı” dizisi star oyuncu Tuba Büyüküstün’ü kadrosuna katarak büyük sükse yaptı. Büyüküstün’ün hangi karakteri oynayacağı belli oldu.

Tuba Büyüküstün Neslihan Atagül

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”nın başrol oyuncusu Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrıldı. Diziye adını verecek kadar önemli bir karakteri oynayan Atagül’ün boşluğu ise beklenmedik bir isimle dolduruldu. Uzun zamandır dizi setlerinden uzak kalan Tuba Büyüküstün, bu riskli işi kabul etti!

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Star oyuncu, dizinin diğer başrol oyuncusu Engin Akyürek’le “Kara Para Aşk” dizisinde de beraber oynamıştı. Özellikle Güney Amerika’da fırtınalar estiren ikilinin tekrar bir araya gelmesi dizinin yurt dışı satışlarını patlatacak gibi görünüyor. Bu değişim, tıkanan hikayeye de yeni bir yön verdi. Adeta yeni bir dizi başlamış gibi oldu!

Dizinin İsmi Değişebilir

Uraz Kaygılaroğlu

“Sefirin Kızı” artık yepyeni bir diziye dönüştü. Son bölümde diğer başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu da diziden ayrıldı. Son sahnede Tuba Büyüküstün’ü ilk kez görmemizle beraber dizinin artık yepyeni bir hikayeyle yola devam edeceği belli oldu. Öyle ki, dizinin isminin bile değişeceği iddia ediliyor!

Çünkü “Sefirin Kızı”, Neslihan Atagül’ün oynadığı karakteri hatırlatan bir isim. Tuba Büyüküstün-Engin Akyürek ikilisi için bu kadar radikal bir değişiklik yapılacak mı göreceğiz! Belki de yapılır, ne de olsa iki dakikalık sahneleriyle bile sosyal medyayı ayağa kaldırdılar.

Sahnede Dikkat Çeken Detay!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün, dizinin son sahnesinde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan bir kadını oynadı. Bu gizemli kadınla ilgili bir detay dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı, parmağındaki alyans! Sosyal medyanın diline düşen bu alyans detayı dizide işlenecek mi göreceğiz. Ancak yeni karaktere dair netleşen tek şey adının Mavi olduğu!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Reyting karnesi pek de iyi olmayan “Sefirin Kızı”nı Mavi karakteri ayağa kaldırabilecek mi, merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz